Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skatował złodzieja w obronie garażu

Utworzony przez www, 30 czerwca 2009 r. o 08:10 Powrót do artykułu
Ryzyko zawodowe. Z drugiej strony to dobrze ,że bierzemy sprawy w swoje ręce. Te skorumpowne sądy , prokuratury, nie mówiąc o policji. A syna to powinnna mamusia pogłaskać , a tatuś pocieszyć. Tak wychowali. a tutaj to chyba mamy do czynienia z rodzinną złodziejską mafią nawet. Wracaj do zdrowia chłopaku i idź w najbliższą niedzielę do koscioła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet, który złapał i trochę poturbował złodzieja ma w Polsce przeje***e. Dojdzie do tego, że będzie musiał zapłacic mu odszkodowanie. Odwiedź moją stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli w przypadku,gdy widzimy zbrodniarza,który idzie w naszą stronę z zamiarem uszkodzenia nam ciała,mamy czekać,aż dany osobnik nas uderzy? bo gdy sami go uprzedzimy i zadzwonimy po policję ,to my okażemy się napastnikami ? Żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tego pana Musimy wytępić to złodziejstwo i cwaniactwo panoszące się w Polsce i czujące się bezkarnie Szkoda zOgórki z chili i czosnkiem jeszcze ten drugi łomotu nie dostał A tak poza tym to niezły hojrak Sp..dalał aż o samochodzie zapomniał hahhahaha Jeszcze raz brawo dla tego pana który dał gnojom nauczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze ,że wziął sprawę w swoje ręce.To,że tak został pobity to widocznie się bronił ale był słabszy a zresztą należało się gówniarzowi. Wcale mi go nie żal.Nauczkę na przyszłość niech ma.Należy rodziców dodatkowo ukarać bo znosi do domu kradzione rzeczy co może myśleli że kupił?KAŻDY ZŁODZIEJ TAKIE LANIE POWINIEN DOSTAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram, szkoda że nie dorwał tego drugiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny zlodziej nie kradnie i morduje i chodzi sobie po wolnosci a ja nie moge chronic swoiego dobra w ameryce wystarczy ze obcy jest na mojej posesji to wale do niego jak do kaczki !!!!! ja to jakbym zlapal tego gówniarza to reke o kolano mu zlamal zeby mial nauczke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan o. napisał:
Facet, który złapał i trochę poturbował złodzieja ma w Polsce przeje***e. Dojdzie do tego, że będzie musiał zapłacic mu odszkodowanie. Odwiedź moją stronę
Właściciel garażu nie powinien odpowiadac za potłuczenie małolata. Juz był w tym garażu i częściowo go okradł. Prawo w Polsce chroni złodziei i dlatego jest bardzo wieke ktadzieży z włamaniem. Ja na działce co roku mam średnio 2 włamania. Złodzieje niewiele ukradną, ale narobia dużo szkody materialnej. Wchodzą nie tylko przez zabezpieczone drzwi i okna, aje również poprzez wywalenie scian altanki. Gdybym takiego dorwał. miałby zagwarantowane połamane ręce i nogi. Mimo, że zgodnie z polskim prawem posiedziałbym w "pierdlu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, powinien tego śmiecia jeszcze bardziej poobijać i nie powinien poniesc zadnych konsekwencji. Niestety ten kraj nie jest normalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze go poda do sądu bo podczas pobytu w szpitalu nie mógł wykonywać swojej pracy zarobkowej i należy mu sie odszkodowanie. JAk dla mnie bardzo dobrze nauczył gówniarza. Lepsze to od każdej innej kary resocjalizacyjnej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faceta może rzeczywiście trochę poniosło ale gówniarz na drugi raz 3 razy się zastanowi zanim wyciągnie ręce po cudzą własność. Każdy złodziej powinien dostawać taki łomot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle w polsce złodzieje i mordercy mają więcej praw od ofiar i okradanych. Gratulacje dla człowieka który odważył się bronić swojej własności i swojej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PEWNIE JAKIŚ ESBEK- JAK MOŻNA TAK SKATOWAĆ CHŁOPAKA. mIAŁEM PODOBNY PRZYPADEK- ZŁAPAŁEM I WEZWAŁEM POLICJĘ, SĄD I DOSTAŁ KARĘ TEŻ BYŁ TO 18 - to latek !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWA DLA TEGO PANA!! nastepnym razem gówniarz MOŻE się zastanowi ( a cóż to- rączek Bozia nie dała, żeby zapracować uczciwie na paliwo??)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie brawa i szacunek dla Pana Jacka, który nie dał się zbydlęcić jak znaczna część naszego nieszczęsnego społeczeństwa. Natomiast SZP KOMENTATOR z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka niech się najlepiej w kosmos wystrzeli. Broniąc się przed przestępcą, który raczej nie zastanawia się czy przypadkiem nie za mocno bije, ofiara musi jeszcze kalkulować swą reakcję, aby nie przekroczyć (sic!) obrony koniecznej??!! toż to ewidentne faworyzowanie sprawcy!! co za prawo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oburzony napisał:
TO PEWNIE JAKIŚ ESBEK- JAK MOŻNA TAK SKATOWAĆ CHŁOPAKA. mIAŁEM PODOBNY PRZYPADEK- ZŁAPAŁEM I WEZWAŁEM POLICJĘ, SĄD I DOSTAŁ KARĘ TEŻ BYŁ TO 18 - to latek !!!!!
Nie jestem zwolenniczką załatwiania problemów przemocą, ale czasem sama ze złości i bezsilności niejednemu sprawiłabym łomot. Podejrzewam, że małolat się stawiał i bronił, dlatego tak dostał. Gdyby nie pyskował i pozwolił się przetrzymać do przyjazdu policji to by pewnie tylko w pysk dostał. Poza tym - nie oszukujmy się, bokserzy zawczasu wycinają sobie śledzionę - bo wystarczy jedno celne uderzenie, aby pękła. To delikatny narząd, i naprawdę nie trzeba nikogo skatować żeby pękła. Zresztą, chłopaczkowi będzie lepiej bez śledziony. Może przywróci mu to rozum. Tatałajstwo i tłuszcza - takich obywateli wychowujemy sobie polskim prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Wszystkim złodziejom powinno się poucinać łapy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ZŁODZIEJASZEK DOSTANIE ODSZKODOWANIE I RENTĘ, PRACA POPŁACA."TO POLSKA WŁAŚNIE"ZNASZLI TEN KRAJ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F U N D A C J A P R A W P R Z E S T Ę P C Ó W - Panie Jacku,ja robię to samo.Bo przy takich "fundacjach",bandziory nas w biały dzień pozałatwiają!Nikt nas nie obroni,jak sami tego nie zrobimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla właściciela garażu. Plaga złodziejstwa jest tak duża, że policja nie jest w stanie sobie z tym poradzić. Taka postawa człowieka, który bronił swojej własności, jest godna najwyższego uznania i Władza powinny go za to wynagrodzić a nie karać. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...