Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A w Biłgoraju kiwane są z Długiej 92a co się kiwają z wielkim cwaniakiem z Lubartowa:-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu co ty piszesz ????? to jest związane z tym artykułem ???? nie bierz tyle bo ci mózg wyżarło juz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunie,msze,chrzest nawet.Aniołki !!! Biedactwa nieszczęśliwe i łagodne jak baranki ! Po co w ogóle taki artykuł ? Żeby uczciwych ludzi wpieniać w samą wigilię,bo przestępcy mają się dobrze za ich pieniądze zdzierane wszelkiej maści podatkami ? Wczasy im q... jeszcze zafundujcie do Egiptu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak jeszcze na deser lody im dajcie! Niejedno dziecko marzy by w święta się najeśc. Ale Panśtwo im tego nie umożliwi tylko w kryminał pcha. Brak słów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłeś kiedyś w zakładzie karnym?? chyba nie, nie widziałeś jak to wygląda od środka, więc się nie wypowiadaj, wytrzymasz 23 godziny w pomieszczeniu 2*2, i godzinę spaceru tam i z powrotem?? z daleka od bliskich, od dzieci, zony?? to tez jest człowiek i możesz nie akceptować jego zachowania, tego co zrobił, ale szanuj go jako człowieka...nie pochwalasz zakładów karnych utrzymywanych z naszych podatków, ale nie chcesz jednocześnie aby "kryminalista" żył gdzieś obok Ciebie?? no widzisz... nie umożliwiasz mu powrotu do społeczeństwa takim myśleniem... Wesołych Świąt wszystkim ludziom, niezależnie gdzie i jak je spędza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to, że siedzą przez 23 godz. w celi i mają godzinę tylko na spacerniku to wiesz ale mało mnie rusza. Nikt ich tam nie wysyłał. To jest kara a nie wczasy pod gruszą ! Piszesz, że z daleka od rodziny, dzieci itd. przecież ma 2 godz. widzenia w miesiącu. Oczywiście, że się nie zgadzam na utrzymywanie bandziorów z publicznych pieniędzy i nie chcę aby żyli koło mnie. Niech ich utrzymują rodziny. Leżeć do góry dupą, dostawać szame 3 razy dziennie i nic nie robić tylko szkiełko oglądać to myślę, że jest aż tak ciężko. Nie współczuję ludziom, którzy siedzą za głowy, gwałty, pedofilię, rozboje, kradzieże, narkotyki. Szkoda mi tylko tych skazanych, którzy siedzą w kryminale nie celowo z własnej winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co oni tam idą do hotelu na wypoczynek. Człowieku puknij się w gowe co Ty wipisujesz! Kara to ma byc kara a nie żarcie jak z restauracji, siłownie tv i h.... wie co jeszcze! Takich to tylko do kamieniołomów powysyłac i niech zarabiają na ubogich ludzi! chwast jakis zamorduje niewinnych ludzi zadźga czy pobije a my jeszcze mamy utrzymywac to coś. To nie jest człowiek a bestia, na miano cżłowieka trzeba sobie zasłużyc! Ale nasz kraj jest chory i więźniom zamiast kare propagowac to oni luksusy i rozrywki wymyślaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się! Na miano człowieka trzeba sobie zasłużyć a oni w więzieniu maja lepiej niż nie jedna biedna rodzina która nie ma czasami co włożyć do garnka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda_23 napisał:
Zgadzam się! Na miano człowieka trzeba sobie zasłużyć a oni w więzieniu maja lepiej niż nie jedna biedna rodzina która nie ma czasami co włożyć do garnka!
Rozumiem Magdo że byłaś w więzieniu? Założe się że widziałaś je w tv, ale niestety realne więzienie ma mało wspólnego z tym z Prison Break
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nie byłam w więzieniu ale i tak mają tam luksusy w przeciwieństwie do biednych ludzi w kraju! A poza tym za niewinność do więzienia się nie idzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja byłam...spedzałam tam wigilie (i to nie jako skazana-ale przede wszystkim "dla" skazanych) i to niejednokrotnie...to nie hotel...zwlaszcza w takim czasie...owszem-nie sa aniołkami - i za niewinnosc nie siedza... ale przede wszystkim są ludzmi-takimi jak Ty...i Ty tez...a świeta nie są czasem komercyjnego dziadka mroza czy choinki...zastawionych stołów i przentów... a jesli tak myślicie to...chyba nie odnaleźliście jeszcze istoty świąt Bożego Narodzenia w swoim życiu...wszystko przeliczacie tylko na pieniadze...-strasznie to smutne... więzienie jest swego rodzaju walka...a większosc z nas w zyciu walczy-na różnej płaszczyźnie... poza tym moznaby tu walnac cały szeroki wywód na temat winy...ajjj na kolejne dni tego i nowego roku zycze wszystkim duuuzo miłosci i pokory...a i czasem "pomyślunku" żeby-zanim sie kogos oceni i "rzuci w nim kamieniem"-zacząc od samego siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a ja byłam...spedzałam tam wigilie (i to nie jako skazana-ale przede wszystkim "dla" skazanych) i to niejednokrotnie...to nie hotel...zwlaszcza w takim czasie...owszem-nie sa aniołkami - i za niewinnosc nie siedza... ale przede wszystkim są ludzmi-takimi jak Ty...i Ty tez...a świeta nie są czasem komercyjnego dziadka mroza czy choinki...zastawionych stołów i przentów... a jesli tak myślicie to...chyba nie odnaleźliście jeszcze istoty świąt Bożego Narodzenia w swoim życiu...wszystko przeliczacie tylko na pieniadze...-strasznie to smutne... więzienie jest swego rodzaju walka...a większosc z nas w zyciu walczy-na różnej płaszczyźnie... poza tym moznaby tu walnac cały szeroki wywód na temat winy...ajjj na kolejne dni tego i nowego roku zycze wszystkim duuuzo miłosci i pokory...a i czasem "pomyślunku" żeby-zanim sie kogos oceni i "rzuci w nim kamieniem"-zacząc od samego siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokonik napisał:
Ale to, że siedzą przez 23 godz. w celi i mają godzinę tylko na spacerniku to wiesz ale mało mnie rusza. Nikt ich tam nie wysyłał. To jest kara a nie wczasy pod gruszą ! Piszesz, że z daleka od rodziny, dzieci itd. przecież ma 2 godz. widzenia w miesiącu. Oczywiście, że się nie zgadzam na utrzymywanie bandziorów z publicznych pieniędzy i nie chcę aby żyli koło mnie. Niech ich utrzymują rodziny. Leżeć do góry dupą, dostawać szame 3 razy dziennie i nic nie robić tylko szkiełko oglądać to myślę, że jest aż tak ciężko. Nie współczuję ludziom, którzy siedzą za głowy, gwałty, pedofilię, rozboje, kradzieże, narkotyki. Szkoda mi tylko tych skazanych, którzy siedzą w kryminale nie celowo z własnej winy.
TO JEŚTEŚ POje***A I GÓWNO WIESZ O ŻYCIU, TYPOWA SPOŁECZNIARA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
TO JEŚTEŚ POje***A I GÓWNO WIESZ O ŻYCIU, TYPOWA SPOŁECZNIARA!!!
zal mi Cie dziewczyno, zycze Ci z calego serca bys tego posmakowala, nigdy tam nie bylam, ale wiem jak tam jest! powodzenia i samych przykrosci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...