Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stanisławów: Bawili się skacząc po BMW

Utworzony przez electro, 12 lutego 2009 r. o 15:10 Powrót do artykułu
co to za styl? co to za składnia? proszę żeby artykuły pisał ktoś z maturą! tyle wykształconych ludzi szuka pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, małolaty chyba byli bardo zazdrośni o beemkę starszego kolegi widocznie. Tylko kto teraz mu zapłaci odszkodowanie za wgniecioną karoserię. Nie wiem, czy oc to gwarantuje nawt, czy ac, czy nww. Sam mam takich małych zbirów na osiedlu przez których wolałem przejść do pzuonline, bo oni są skuteczni i nie ma z nimi problemów komunikacyjnych, w dodatku zniżke dostałem. Ale co poradzić na małolatów, którzy żyją na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może Ci dzieci nie lubią BWM, bo większość kierowców BWM powoduje wypadki może być tak, że taki kierowca BMW spowodował wypadek znajomego których z tych dzieci dlatego zniszczyli mu auto hehe większość ludzi ma pretensje do kierowców BWM niestety taka jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...