Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakiś typowy drws
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On tępy ch....j narażający życie swoje i innych, ona tępa dzida że pozwoliła prowadzić komuś bez prawa jazdy i w dodatku pijanemu. Pewnie pasów nie zapięła to i są obrażenia. Się ładnie dobrali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy wsiok w starym Audi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a koleś nie miał odgryzionego albo choć nadgryzionego penisa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za głupiutka dziunia z nim wsiadła ? Zamiast mu zabrać kluczyki i powiadomić policję dla jego własnego dobra to wsiadła..chyba że ona była taka ciężka jak ta z Poznania Tylmanowa..ciężko było jej ustac na nogach.......też mi halo .....o czym i po co to pisać ? Tylko problemy przez takiego pijaczków...a to kogoś potrąci, a to zniszczy mienie w postaci płotu czy czegoś jeszcze, kogoś zabije itd.....a tera płacz se
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a koleś nie miał odgryzionego albo choć nadgryzionego penisa?
hehee, tez mam takie skojarzenie, hehe. pewnie nigdy sie tego nie dowiemy-szpital nie potwierdzi ani też nie zaprzeczy-będzie zasłaniał się tajemnicą lekarska.  Czas zweryfikuje, jak będzie starym kawalerem i będzie stronił od dziewczyn to będzie tego potwierdzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za głupiutka dziunia z nim wsiadła ? Zamiast mu zabrać kluczyki i powiadomić policję dla jego własnego dobra to wsiadła..chyba że ona była taka ciężka jak ta z Poznania Tylmanowa..ciężko było jej ustac na nogach.......też mi halo .....o czym i po co to pisać ? Tylko problemy przez takiego pijaczków...a to kogoś potrąci, a to zniszczy mienie w postaci płotu czy czegoś jeszcze, kogoś zabije itd.....a tera płacz se
  widocznie ona szuka kto jej zrobi dziecko, bo 500 zł na drodze nie leży 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...