Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Styliści skrytykowali miejscową modę

Utworzony przez kolega, 2 stycznia 2008 r. o 13:18 Powrót do artykułu
dobrze że nie przyjechali do Hrubieszowa , tutaj to jest moda , padłby z wrażenia , w szczególności z gołych tłustych brzuchów i hrubieszowskopegeerowskiego stylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci styliści często gorzej wyglądają od normalnych ludzi. Ot, co kasa w głowie robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się z nimi całkowicie zgadzam po obejrzeniu reportażu, widać wyraźnie bylejakość i brak gustu mieszkańców Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrząc na Jacykowa nie widzi się zadnego stylu tak w aparycji jak i ubiorze ot człowiek z bazaru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mysle, ze Jacykow ma racje, zgadzam sie z nim. Krytyka nie zawsze jest bezpodstawna- warto by ja przemyslec, zamiast od razu oponowac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty to dopiero burak jestes Jacykow!!! Mylisz ze masz pojecie o modzie? Moda to to, co tworza mieszkancy. To co im sie podoba, a nie to co nosza na wybiegu modelki!!! One to nasza bo dostaja za to kase! a nie dla tego bo im sie to podoba! Kazdy czlowiek chodzi tak jak lubi, jak mu wygodnie, a nie tak jak taki burak jak Ty tego chce! Polowa Polakow nie ma kasy na jedzenie, a co dopiero na modne i drogie ciuszki. Jedna z mozliwosci "poprawienia" wygladu Zamoscian jest: Daj im kase na ubrania!!!!! Nie? To odwal sie od ich stylu i patrz na siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...