Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak w samych swoich. To paradoks, że ten wójt nazywa się Kawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obstaje po żadnej ze stron, ale niech wójt nie zapomina, że to właśnie przewodniczący rady jest jego szefem i zwierzchnikiem, bo to rada zatrudnia wójta a nie wójt radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy wójcisko, jak wielu w naszym regionie satrapeusz. Pewnie jak większość tych michałkow z ZSL-u. Kadencyjność KONIECZNA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas Wójt Bojko zawsze ma czas wysłuchać,doradzić i pomóc.Nieważne że są inni urzędnicy jak się chce porozmawiać z Wójtem to mimo że zajęty to i tak przyjmie i wysłucha.Bierzcie przykład z Werbkowic !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna odsłona konfliktu, nie jestem za żadną ze stron, sadzę że UG jest po to żeby załatwić (i pomóc!) WSZYSTKIM mieszkańcom gminy. Powtórzę za jedną ze znanych w gminie osób, że to Wójt został przez nas wybrany a nie przewodniczacy Naklicki i tylko wyborcy mają prawo do wystawienia rachunku obydwu panom, co na pewno uczynią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian napisał:
Nie obstaje po żadnej ze stron, ale niech wójt nie zapomina, że to właśnie przewodniczący rady jest jego szefem i zwierzchnikiem, bo to rada zatrudnia wójta a nie wójt radę
Jak jesteś taki dociekliwy to racz przypomnić sobie że przewodiczący nie zatrudnia wójta. Wójt został wybrany przez większość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYTELNIK napisał:
Jak jesteś taki dociekliwy to racz przypomnić sobie że przewodiczący nie zatrudnia wójta. Wójt został wybrany przez większość!
Tak, to prawda i wójt ma swoje kompetencje a rada swoje. A radni zapominają czasem, że dotyczą ich takie same zasady dostępu do informacji publicznej, jak innych obywateli. Mogą złożyć w urzędzie wniosek o udostępnienie informacji publicznej, a także - jako radni - interpelację lub zapytanie podczas sesji. Domaganie się informacji lub dokumentów od urzędnika to przekroczenie uprawnień. Wybory samorządowe już za rok, sytuacja opisana w artykule dowodzi, że zaczyna się kampania. Szukanie "kwitów", pokazywanie, kto ważniejszy, normalka. Szkoda tylko, że odpryski takiej walki uderzają zwykle w osoby postronne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Zbychu!! Pogoń tego łajzę kawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja popieram pana wójta. Dobrze, ze ukróca sobiepaństwo radnych, zwłaszcza w wiejskich gminach radnym wydaje sie, że wszystko moga i są wszechwładni. Tak byc powinno w dobrej sprawie - a ot tak soebie by pokazac swoja " władze". Poza tym doceniam wojta za to, że likwiduje to poranne picie kawy. Zawsze bierze mnie licho gdy z rana che załatwic jakąś sprawę w urzędzie i zastaje pusty pokój, bo 6 urzedniczek zebrało sie w sąsiednim pokoju na picie kawy a ja wówczas czuje sie jak intruz, bo ich w tym piciu przeszkadzam. Jeszcze żeby tak prezesi sądów raczyli tak postąpić. Z rana urzędnicy sadowi biorą się za śniadanie i przy tej okazji czynią z pokoju urzędniczy jarmark. A ja petent czuję się znowu jak intruz, bo przecież przeszkadzam bądź co bądź urzędnikowi sądowemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...