Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szaleniec strzelił mi śrutem w oko

Utworzony przez ~gosc~, 8 grudnia 2009 r. o 09:22 Powrót do artykułu
"... grozi do 5 lat więzienia.... Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu kara jest dwa razy surowsza." To w Polsce odebranie komuś jednego oka nie jest spowodowaniem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu??? Gnój powinien dostać co najmniej 15 lat bezwzględnej odsiadki, a jego rodzinka niech wypłaca chłopakowi dożywotnią rentę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy w Polsce glupie prawo, bo jak co do czego ten glupek od pistoletu moze nawet nie pojdzie siedziec, a rente temu poszkodowanemu bedzie panstwo placilo, tylko czemu? niech wlasnie ten deb***, co sobie reperuje ego pistoletem teraz placi pokrzywdzonemu rente, tak aby mogl normalnie zyc. wtedy moze bylo by mniej kozakow i byloby bezpieczniej na ulicach czy w barach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tonymld~ napisał:
Mamy w Polsce glupie prawo, bo jak co do czego ten glupek od pistoletu moze nawet nie pojdzie siedziec, a rente temu poszkodowanemu bedzie panstwo placilo, tylko czemu? niech wlasnie ten deb***, co sobie reperuje ego pistoletem teraz placi pokrzywdzonemu rente, tak aby mogl normalnie zyc. wtedy moze bylo by mniej kozakow i byloby bezpieczniej na ulicach czy w barach
W zasadzie teoretycznie można się zgodzić że mamy w Polsce głupie prawo ale ja myślę że nie !- bo twórców tego prawa należało by nazwać głupcami bo to oni prawnicy to prawo tworzyli ,bądź przysposabiali ,a przecież tak nie jest oni głupcami nie są ! stworzony i rozwijany twór wszelkiego rodzaju kodeksów jest celowo tak konstruowany by- po za pewną grupą nikt nie wiedział o co chodzi bo za wiedzę trzeba płacić a kto ma monopol !? no ścisła grupa prawników to oni są w stanie wypuścić mordercę ,gwałciciela czy innego przestępcę w imieniu i zgodnie z prawem ,są w stanie gmatwając w przepisach przywłaszczać majątki itd. itd. czyli myśląc logicznie zapytam czy to prawo jest złe czy prawnicy jako twórcy i ludzie w/w .Można by stosować bardziej proste i bardziej zrozumiałe prawo ,ale po co wtedy potrzebni byli by prawnicy ,oni jako jedyni potrafią z rzeczy prostych zrobić bardzo skomplikowaną machinę sprawiedliwości w ich mniemaniu i dla ich prywaty i korzyści .W moim odczuciu aby zostać sędzią i osądzać o winie lub niewinności powinni być ludzie nie zaraz po studiach bo zdał aplikację z racji rodzinnych koneksji ,a z wieloletnim doświadczeniem życiowym po przepracowaniu wielu lat na różnych funkcjach tak prokuratorskich jak i adwokackich i po takim doświadczeniu taki sędzia byłby kimś z ogromnym autorytetem i szacunkiem ze strony społeczeństwa ,a jak jest to widać ,i słychać już nawet Temida zaczęła się uśmiechać na takie czy inne błazenady w wykonaniu niektórych naszych mecenasów Prawa .A na pocieszenie powiem tak że politycy wcale nie są lepsi choć w pewnym sensie i od nich zależne jest prawo bo pamiętacie jak politycy PiS (za którymi prywatnie nie przepadam) chcieli coś w tym prawie zmienić jak zaczęli piłować gardła ci stojący ponad prawem teraz jest spokój i wolna amerykanka !. A wyrok on nie musi być sprawiedliwy on ma po prostu tylko zapaść ,ot taka fuszerka jak u wielu niby fachowców .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OKO ZA OKO, IMPLANT ZA ZĄB!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota zmarnował chłopakowi zdrowie. ... Tomaszów niestety schodzi na psy... Trzymaj się Marcin, życzę powrotu do zdrowia i wszystkiego dobrego! pozdrawia Wojtek - kolega z dzieciństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam było tak ciemno ze jestem ciekaw tego obłędu w oczach. Bo ciezko było cokolwiek zobaczyc. I JAK WYCHODZILI JAK ONI SIE BIC CHCIELI? TAK CI PANOWIE Z TOWARZYSTWA CHLOPAKA Z WYBITYM OKIEM. Stałem z boku. wychodziłem z baru jak wszyscy nie wiedzac co sie dzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak przy okazji - nie można wypalić z broni pneumatycznej. To możliwe jest tylko w przypadku użycia broni palnej! Polska język - trudna język.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...