Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SKURWESYNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wszystko chore!!!!!!!!!! Polska Służba zdrowia. Ja musze czekać na jedno badanie 3 tygodnie...Masakra Skur.. jeb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Prokuratura Rejonowa w Zamościu sprawdza, czy dyspozytor pogotowia zachował się właściwie i czy były podstawy do odmowy wysłania karetki – mówi Sitarz.?" Już Oni się postarają aby znaleźć podstawy odmowy wysłania karetki.Szkoda dziecka i dramat matki.Niepotrzebna śmierć ale tak po trochu będą nas wykruszali aż zostaną bogacze kórzy będą mieć kasę na badania bez kolejki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wszystko przez moherów dzwonią po pogotowie bo maja sraczkę traktują pogotowie jak lekarza rodzinnego a jak trzeba karetki do naprawdę potrzebującego pierwszej pomocy medycznej to nie ma co wysłać bo wszystkie są na sraczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie mozna bylo uratowac to dziecko, heh ta nasza sluzba zdrowia, ja wierze tylko w uzdrowicieli i medycyne niekonwencjonalna, przekonalam sie o tym osobiscie, gdyby nie oni,bylabym kaleka, lekarze mi nie pomogli po ciezkim wypadku, a tak jestem sprawna i zyje dzieki bogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem przed dyspozytorem karetki należy się zastanowić nad winą lekarza rodzinnego. Jaki lekarz odsyła dziecko z gorączką i niezidentyfikowanym bólem do domu?! Zrobił usg? Zlecił badanie krwi, moczu?! Jakie leki mógł przepisać, bez szczegółowej diagnozy? Dziecku 9-letniemu to pewnie tylko paracetamol, który dodatkowo zamaskował objawy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pijaka czy ćpuna odrazu wysyłaja karetkę. Do normalnych potrzebujących - to trzeba porządne opir..... przez telefon posłać to może czasami coś się wskura ale i to nie zawsze. " podstawy do odmowy wysłania karetki" - słów brakuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie skurwesyny.Dlatego na każdym kroku trzeba ich opier***ać.Ja tak robię :)A zresztą dyspozytor jest chyba od tego żeby wysłac karetkę.A nie ztwierdzać telefonicznie stan zdrowia pancjenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty cioto gdzie pracujesz? Też jesteś skurwesynem ? Czy tylko ciotką ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysyła się karetki do starych babek które boli głowa a w tak poważnej sytuacji proponuje się samodzielną wizytę u lekarza. Służbie zdrowia i tak nikt niczego nie udowodni, zawsze mają wytłumaczenie tylko pacjenci zazwyczaj źle na tym wychodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można było uniknąć tej tragedii ? -TAK ,Ilu jest lekarzy pediatrów w Szczebrzeszynie - 1 ? TAK, Lekarz rodzinny leczył dziecko przez 3-tygodnie bez poprawy stanu zdrowia , bez postawionej diagnozy zmieniając tylko antybiotyki - TAK, Matka dziecka 3-krotnie wzywała pogotowie bez skutku!!!! (bo dyspozytor uznał ,że wysyłając karetkę narazi sie na konsekwencje finansowe do nieuzasadnionego wezwania , BO KTO WZYWA KARETKĘ POGOTOWIA DO DZIECKA Z WYSOKĄ GORĄCZKĄ) - TAK, TO JEST POLITYKA "PROSPOŁECZNA" decydentów - nie Państawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu do wypadku w którym ucierpiała jedna osoba przyjechały aż trzy karetki. Czy ich przybycie w takiej liczbie było uzasadnione?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest Polska właśnie !! Raz musiałem wezwac karetkę do chorego ojca. Pani dyspozytor przez telefon stwierdziła że stan ojca nie wymaga wysyłania pogotowia, należy tylko podać Apap i rano pójść do lekarza. W końcu po kilku telefonach karetka jednak przyjechała, tyle że takim dyspozytorem z urzędu powinna zająć się prokuratura .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby matka powiedziała, że wzywa do chorej córki Wałęsy, to przysłaliby helikopter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, każdy uważa że policja, straż i pogotowie są ok DOPÓKI ich nie próbują wezwać. Ja w ciągu parudziesięciu lat swojego życia wzywałem służby wielokrotnie i zawsze było jakieś ALE. Po prostu tymi służbami rządzi kasa, ważny jest wynik finansowy, a nie misja sama w sobie. Podejrzewam, że te dyspozytorki nie wysyłają karetek dlatego, że mają zły dzień, a pewnie dlatego, że mają narzucone ile mogą zrobić wyjazdów dziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyspozytorka powinna ponieść pełną odpowiedzialność za nie wysłanie karetki !!! Jak można podejmowac tak lekceważące decyzje - zgroza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pana "Gosc" Myśle iż gdyby było poszkodowanych 10 osób a przyjechała by jedna karetka to Napisał/a Byś, że jak to tak może być aby 1 karetka przyjechała do tylu poszkodowanych !! Typowe myślenie polaczka!! A pomyśl, że ktoś kto wyzwał służby spanikował i podał dyspozytorowi złe info. !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
Do pana "Gosc" Myśle iż gdyby było poszkodowanych 10 osób a przyjechała by jedna karetka to Napisał/a Byś, że jak to tak może być aby 1 karetka przyjechała do tylu poszkodowanych !! Typowe myślenie polaczka!! A pomyśl, że ktoś kto wyzwał służby spanikował i podał dyspozytorowi złe info. !!
Owszem, ale czy nie jest tak, że w wielu przypadkach wysyła się karetki niepotrzebnie a tam, gdzie rzeczywiście istnieje potrzeba ktoś odmawia wysłania ambulansu bo uważa, że to nieuzasadniona interwencja? Moze gdyby pracownicy, dyspozytorzy zaczęli ponosić konsekwencje za tego typu ignorancję byłoby inaczej? A tak sprawa zapewne zostanie umorzona a dyspozytorce i lekarzowi który próbował "leczyć" wcześniej dziecko włos z głowy nie spadnie. Tylko dziecka szkoda. Miało przed sobą całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sie w glowie nie miesci zeby karetka nie umiała przyjechac??po co oni tam sa do cholery!!! a powinni wziasc ich tam za d*** i zrobic porzadek współczucia dla mamy dziewczynki:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...