Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma co liczyć na wieksza liczbe uczniów, to liceum i jego nauczyciele całe lata pracowali sobie na opinie o słabych pedagogach i ich tendencji do "proponowania" uczniom pomocy w postaci płatnych korepetycji. Wiec teraz rodzice wola posłać swoje dziecko do zamojskiej szkoły i zapłacić tylko za bilet miesięczny niż za "pomoc".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pamietam LO jeszcze z początku lat 90-tych(zaczynałam SN), KADRA PEDAGOGICZNA BYŁA SUPER, jeżkyak polskiego przez jeden rok uczyła mnie Pani Godzisz...starsza Pani z superanckim poczuciem humoru a póxnioej Pani Joanna Popielec i tez bardzo miło wspominam...niezapomniana matematyka z Panem Kadłubowskim Jarosławem...ech fajne czsy, no jezyk rosyjski z Panią Nataszą Mielnik:)))))))) a muzyka z Panem Bulak....szkoła była super...taka z tradycjami...dobrze sie o Niej mówiło w ówczesnym województwie zamojskim, dwa lata temu byłam przejazdem w Szczebrzeszynie, łezka się w oku zakrećiła...mieszkałam w starym internacie przy szkole...to była dopiero lekcja przetrwania...pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie szkoła bez rewelacji, niski poziom języków. Lepiej wybierać zamojskie szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem uczniowie, którzy są zainteresowani nauką mają tu duże możliwości do rozwoju. Nauczyciele zachęcają do udziału w konkursach i pracują z uczniami indywidualnie. Niewiele osób chodzi tu na korki a na pewno nie do swoich nauczycieli. Można się rozwijać pod kontem wokalnym,dziennikarskim i językowym. Jak się chce poznać prawdziwą opinię o szkole trzeba porozmawiać z dobrymi uczniami. Bo ci z dopuszczającymi nie są zadowoleni z żadnej szkoły albo uciekają do Zamościa i opowiadają bajki po Szczebrzeszynie. Nauczyciele są różni, jak w każdej szkole. Trzeba w końcu mieć o nich trochę wspomnień. Obalmy ten mit, że to zła szkoła.Nie wiem dlaczego się jej tak psuje opinię. Ja ją niedawno ukończyłam i nie wyobrażam sobie lepszej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...