Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukam dobrej szkoły policealnej w Zamościu!

Utworzony przez viola, 30 marca 2015 r. o 09:20
Szkoła,, student,, porażka nie wiem skąd się wzięli na rynku  Ciężko z praktykami nie mówiąc o pracy po tej szkole. Nie polecam. Już nie mówię o zawodach medycznych , tragedia.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja robiłam opiekuna medycznego w szkole na "ż" (nie będę robiła kryptoreklamy) i było naprawdę ok, cała grupa zdała zawodowy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła Policalna KURSOR łączy semestry letni z zimowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uczyłam sie w Cosinusie, policelane szkoły mają bezpłatne i duzy wybór fajnych kierunków. Zrobiłam masazyste i opiekuja medycznego tylko dojechac trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam Akademi Sulcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź do Żaka. Moja siostra rkończyła tą szkołę i udało jej się znaleźć fajna pracę. poza tym z tego co mówiła, robili wiele praktycznych rzeczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałśnie kończę csastudent.edu.pl  i muszę przyznać, że przez te 2 lata wiele się zmieniło. Teraz większośc sal jest w dawnym "mieszku" nowe, wyremontowane i dużo nowego sprzętu. Zmiana zdecydowanie na plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kierunki posiada szkoła Cosinus. :)  W szkole można zdobyć kwalifikacje do zawodu:
  • administracja;
  • archiwista;
  • asystent kierownika produkcji filmowej;
  • asystent osoby niepełnosprawnej;
  • asystentka stomatologiczna;
  • BHP;
  • Florysta;
  • Higienistka;
  • Eksploatacja portów i terminali;
  • informatyka;
  • kosmetyka;
  • masażysta;
  • ochrona;
  • opiekun medyczny;
To tylko część kierunków ;) Wejdź na stronę szkoły Cosinus tam masz szeroki zakres oferty edukacyjnej. Jest w czym wybierać i uważam, że mają ciekawe kierunki oraz przyszłościowe. Po tych kierunkach można znaleźć pracę, a na koniec otzrymujesz kwalifikacje do pracy w zawodzie.  Ja osobiście realizuje naukę w szkolę i jestem zadowolona z oferowanego poziomu nauczania w Cosinus.  Obecnie trwa nabór w szkole więc warto zagladnać na stronę.  Pozdrwiam, Angelika słuchacz szkoły Cosinus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...