Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szybkie leczenie onkologiczne bez kolejek? To możliwe [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2018 r. o 12:09 Powrót do artykułu
tej budy jeszcze nie zamknęli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A krrólowa wstrzymała budowę radioterapii [prywatnej ] na ok 4 lata . Wstrzymała bo chciała podnieść budynek o trzy kondygnacje i to zrobiła . Tak zrobiła że się wywaliła ze stołka . Nauka taka nie czyń drugiemu co tobie nie mile . a chodziło tylko o kontrakt z NFZ który był blokowany .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze żeby ta radioterapia byłą potrzebna tym pacjentom, a nie tylko po to aby wyrobić kontrakt i mieć zysk... Ale to juz na własną odpowiedzialność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radioterapia potrzebna jest do montażu kół - ogarnij się .Jak mam się wlec busem do lublyna to wolę Zamość .jak mają mnie poparzyć to wsio ryba tu czy tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała placówka. Życzę wszystkim pacjentom takiej obsługi, serdeczności i warunków do leczenia. Wdzięczna pacjentka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi bieda w zamojskiej radioterapii jak muszą reklamy w DW wykupować. Nie ma na wyplaty dla zbieraniny specjalistów niechcianych w innych szpitalach onkologicznych :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomocy! znacie jakiegoś dobrego onkologa w lublinie? potrzebuję pomocy bo właśnie wykryli u mnie guzka na tarczycy. potrzebuję konsultacji u jakiegoś dobrego onkologa. może któryś z tych? ***s://ranking.abczdrowie.pl/s/onkolog/lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luiza zadzwon 883 959 707
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luiza zadzwon 883 959 707
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomocy! znacie jakiegoś dobrego onkologa w lublinie? potrzebuję pomocy bo właśnie wykryli u mnie guzka na tarczycy. potrzebuję konsultacji u jakiegoś dobrego onkologa. może któryś z tych? ***s://ranking.abczdrowie.pl/s/onkolog/lublin
  luiza zadzwon-883 959 707
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...