Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ma 2,7 metra i najpierw przelatuje przed smiglem wiatraka a potem za slupem tego samego wiatraka :D ale sciema xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie wiatraki mają czujnik zabezpieczający ptaki przed zderzeniem, odłączają napęd i ot cała tajemnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma 2,7 metra i najpierw przelatuje przed smiglem wiatraka a potem za slupem tego samego wiatraka :D ale sciema xD
Dokładnie. Na to samo zwróciłem uwagę xD :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, odpalcie od 57 sekundy filmu, najpierw przed śmigłem tego bliższego, potem za jego słupem? I jest to jednocześnie przed śmigłem tego dalszego. Cuda panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temat zastępczy w sam raz dla potomków chłopów pańszczyźnianych kochanych niewolnictwo i o IQ jak chomik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UFO pozaziemskiej technologii nie istnieje. Być może testują lekkie urządzenia zakłócające. Ściema daje wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie wiatraki mają czujnik zabezpieczający ptaki przed zderzeniem, odłączają napęd i ot cała tajemnica
Że co? :D  Może jeszcze im wydają pasze?..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie ten co w totkavwygral
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja dobrze trafilem czy dziennik lubelski zmienil profil z normalnego dziennika na brukowego sajensz fikszym? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastanawia co przeleciało w poziomie w 48 sekundzie filmik w zwolnionym tempie a. Tu coś bardzo szybko przeleciało ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po Macierewicza przylecieli z plany Birch1004
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierw przelatuje przed śmigłem a potem za słupem. Niezłe VFX. FAKE jak nic lub dron. Jak zwykle nagrania rzekomego "UFO" są nie dość wyraźne albo jesteśmy za daleko. HAHAHAHA. Darmowa Kampania reklamowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzić monitoring pracy turbin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To cargo ze złotego pociągu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co ciekawe dalsze wiatraki się dalej kręcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UFO - sprawdzają kto wyrzuca śmieci na ulice, będą ich utylizować na słońcu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak coś jest fizycznie niemożliwe to sprawka demonów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma 2,7 metra i najpierw przelatuje przed smiglem wiatraka a potem za slupem tego samego wiatraka :D ale sciema xD
To taki cwany jesteś? A idąc w lesie między drzewami mijasz wszystkie z jednej strony? :P  O ile to fake, to przelot równolegle do wiatraka, pomiędzy śmigłem, a masztem nie jest powodem do podważania, a raczej całokształt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten film zasługuje na Oscara. Trzyma w napięciu do końca. G Powinien nazywać się Walka z wiatrakami lub Przygarnij kropka albo Przeminelo z wiatrakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my ze sołtysem stwierdzili że to UFO jest. Kara Boża za niechodzenie na manifestacje KOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...