Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taksówkarze: ciasno nam. Ratusz: to wasza wina

Utworzony przez majster, 17 marca 2009 r. o 23:02 Powrót do artykułu
o tak... taksówkowa mafia jeszcze z czasów komunizmu. nie wiecie na czy polega konkurencja??? Qrwa wystąpcie do Trybunału w Strassburgu że za dużo was jest palanty. Że żądacie po 4 tyś na łapę i braku kas fiskalnych. Oprócz tego każdy jest zobowiązany dać napiwek. A powie któryś ile razy w ciągu dnia włączacie taksometr? Ja jeżdżę przeważnie wieczorem i w życiu żaden tego urządzenia nie uruchomił. Ja mam to w du*** czy jadę z taksometrem czy bez ale nigdy nie dam pajacowi napiwku żeby później chlał za to cytrynówki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taksówkarze zawsze się śpieszą i stwarzają niebezpieczeństwo na drodze. Na Stefanidesa jest naprawdę niebezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majster napisał:
o tak... taksówkowa mafia jeszcze z czasów komunizmu. nie wiecie na czy polega konkurencja??? Qrwa wystąpcie do Trybunału w Strassburgu że za dużo was jest palanty. Że żądacie po 4 tyś na łapę i braku kas fiskalnych. Oprócz tego każdy jest zobowiązany dać napiwek. A powie któryś ile razy w ciągu dnia włączacie taksometr? Ja jeżdżę przeważnie wieczorem i w życiu żaden tego urządzenia nie uruchomił. Ja mam to w du*** czy jadę z taksometrem czy bez ale nigdy nie dam pajacowi napiwku żeby później chlał za to cytrynówki...
To trzeba patrzeć, baranie, do jakiej taksówki wsiadasz. Niektórzy klienci wręcz domagaja się jazdy bez licznika bo się im wydaje, że łaskę zrobią taryfiarzowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech władysław jeszcze z 50 sinonosych parobów pościąga na kurs to niedługo postój trzeba będzie przenieść pod park. Ale panowie nie płaczcie już - na taxówce życie się nie kończy. PS. I zacznijcie w końcu płacić te leasingi bo całe miasto się śmieje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarz z bożej łaski: "taksówkarze muszą stawać w zatoce przystanku MZK" Muszą?? Tłok usprawiedliwia łamanie przepisów?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ich pazerność. Generalnie zamojscy taryfiarze to brudasy i o małej kulturze osobistej. Z licznikami wyłączonymi - zgadzam się. Jest to nagminne jak widzą tzw. swojaka. Marzy im się kastowość polegająca na ograniczeniu ilości zezwoleń i wówczas będą Pany. To rynek ma wymuszać ilość a nie koncesje. Taryfiarz nie musi stać na parkingu. Może czekać sobie w kościele na telefon. Teraz każdy nosi komórę. Proste. ola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciasno wam ??? Nie żryjcie tyle !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym ze wzgledu na specyficzny charakter Zamościa wprowadziła dorozki i wyprowadziła wszystkie taryfy. Łoj piknie by było. A i bym górali sprowadziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...