Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Telekompromitacja - szczęśliwy finał

Utworzony przez janek, 11 grudnia 2008 r. o 16:49 Powrót do artykułu
argument, oszczędności na pieczątkach - to grosze w porownaniu do setek tys. wydanych na remont i drogi przy budynku , a co z zakupioną centalką cyfrową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo 1:0 dla Starostwa Powiatowego. --------------------- Dla mnie TP jest porównywalna z PZPN - nie licząca się z nikim i z niczym, temat to rzeka. Czekam na założenie telefonu (w marcu będzie 6 latek). A cała inwestycja to położenie około 12metrów kabla od studzienki do nieruchomości w ziemi trawiastej. Czyli to jest inwestycja dla TP wagowo i smrodowo... obrazowo taka, co pierdnięcie motylka takiego z tych najmniejszych. Straciłem cierpliwość i sprawę przygotowywałem do Polubownego Sądu Konsumenckiego Prezesie Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Coś chyba jednak >pokumali< w Katowicach W Wydziale Skarg, bo podpowiedzieli, bym podpisał w Zamościu aneks do umowy( zgodnie z załącznikiem nr 5 do uchwały nr 86/07 Zarządu TP SA) i Obszar w Zamościu zobligowany jest w 10 miesiącach założyć mi linię. A rzecz dzieje się w XXI wieku i tak Oni pojmują misję jaką ma do spełnienia w stosunku do obywatela. Naruszają wszelkie przepisy w tym i art.82 unijnego Traktatu o naduzywaniu dominującej swojej pozycji na rynku. Waldi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...