Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłok na postojach

Utworzony przez AR, 4 grudnia 2007 r. o 07:49 Powrót do artykułu
Po prostu mało pasażerów do wożenia, chętnych do wożenia dużo, a przede wszystkim mało postojów taksówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna rzecz - prawo popytu i podaży. Ja się nie skarżę, że koło mnie są konkurencyjne firmy i przez to mniej zarabiam. Lepsze to niż monopol 20 taksówkarzy, którzy liczą jak za zboże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem taxówkarzem z zamościa konkurencji się nie boje bo mam swoich wypracowanych klijentów więc niech się dobrze zastanowią ci nowi niech mierzą siły na zamiary, i pozdrawiam tego kolege co zrobił to zdjęcie świetna reklama dla Vana. Mikołaj za 2 dni ale dam wam prezent dzisiaj w zamościu powstaje nowa korporacja. Więc nie ma co marudzic w Zamościu lepiej jeżdzic taxówka niż mzk, to dobro dla całego miasta. Pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyłka w stronie internetowej vana www.vantaxi.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej dziwi mnie sytuacja kiedy w zamościu pojawi się ITD- wtedy jest dużo miejsca na postojach-szczególnie szybko uciekają kierowcy z VAN Taxi- czy jakieś inne instytucje mogłyby się zająć kontrolą taxi, może to uzdrowi sytuację. Konkurencja -OK! ALE ZDROWA I UCZCIWA. Wypowiedzi Panów radnych są też ciekawe- ,,nie wiem jak mam głosować" itp........... przecież to my ich wybieramy!! wydając nowe licencje powinni zapewnić możliwość wykonywania zawodu- co by było gdyby LOT sprzedał więcej biletów niż jest miejsc w samolocie??? PANOWIE RADN - PRZEMYŚLCIE TO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...