Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To nie koliber. To fruczak gołąbek

Utworzony przez Gość, 30 lipca 2010 r. o 14:13 Powrót do artykułu
Bardzo lubi datury.Być może ze względu na piękny zapach tych kwiatów.Podziwiam je od trzech lat na moich roślinach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widuję fruczaki czasami na swoim balkonie. Są naprawdę urocze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Czechowie u mnie na balkonie już 7 lat temu to spotkałem i faktycznie myślałem ze to koliber.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczorami obserwuję je latające nad tytoniem ozdobnym-również pięknie pachnący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz widziałem fruczaka gołąbka rok temu i też w pierwszej chwili pomyślałem że to koliber - hihi. Fota na http://nk.pl/profile/9353576/gallery/album/9/330
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owady te w okolicach Hrubieszowa i to w sporych ilościach są juz od kilkunastu lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wyjątkowo sympatyczne motyle, a podobieństwo do kolibrów jest naprawdę mylące. Widziałem takiego na łąkach w okolicach zamojskiej Skokówki. Najfajniejszą mają trąbkę, którą spijają nektar. Jest długa, a podczas lotu zwija się w podkówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"koliberki" pamiętam od dziecka, mieszkałam na Ogrodowej w kierunku łąk i widuję je tu nadal, kiedyś nawet udało mi się go złapać jakieś 15lat temu i wtedy znalazłam informację że to ćma, niesamowita ćma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...