Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A za 3 lata będą rozbudowywać, bo ktoś sobie przypomni ze to droga do granicy z Ukrainą i to droga międzynarodowa i powinna być ekspresowa, chyba że wykonają jak to w zamyśle mają niektórzy 2+1 a to byłaby totalna klapa na tym odcinku.Jeśli ktoś jechał taką drogą przez Fajsławice to wie ciągnik na drodze gdzie jest jeden pas i korek na całym odcinku,a występuje ten fakt przed Łopiennikiem, brak drogi na sprzęt rolniczy. Tak, że życzę powodzenia z takim myśleniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie tylko zwykła 2x1, a nie 2+1. No za 3 lata to na pewno nie będą rozbudowywać, bo za 3 lata to jej nawet nie otworzą. Poza tym po co mieli by rozbudowywać jak za obwodnicą zarówno w stronę Lublina jak i w stronę granicy dalej będzie stara DK17 i to ona będzie "wąskim gardłem". Jeśli już to rozbudowa obwodnicy do 2x2 będzie dopiero w momencie budowy S17 Piaski - Hrebenne, czyli realnie w okolicach 2030 - 2035 (niby wpisano ostatnio, że ta droga powstanie do 2025, ale to było tylko na potrzeby kampanii wyborczej). W sumie mogli by zrobić już teraz tę obwodnicę jako 2x2, bo obiekty (mosty, wiadukty) mają być robione od razu teraz pod 4 pasy więc koszt nie byłby aż tak ogromnie większy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś jechał taką drogą przez Fajsławice to wie ciągnik na drodze gdzie jest jeden pas i korek na całym odcinku,a występuje ten fakt przed Łopiennikiem, brak drogi na sprzęt rolniczy. Tak, że życzę powodzenia z takim myśleniem.
No akurat w tym przypadku nie będzie z tym problemu, bo na obwodnicy będzie zakaz wjazdu rowerów, ciągników, kombajnów, maszyn rolniczych. Będą obok drogi serwisowe dla ruchu lokalnego i dojazdu do pól/posesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobią jak na zakrętach miedzy Krynicami a Łabuniami, 1/3 drogi zamalowana i zagrodzona, jak jedziesz z Tomaszowa do Zamościa i trafisz na traktor to sznurek aut za nim aż do parkingu w Łabunaich Reforma. Takie udogodnienia nam robią brakuje jeszcze 3 fotoradary i znak ograniczenia do 30 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mapy brak :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- produkcja betonu towarowego, stabilizacji, - transport i pompowanie betonu, - produkcja prefabrykatów betonowych: kręgów, studni, pokryw, zbiorników, przepustów, - sprzedaż galanterii betonowej, - usługi sprzętem budowlanym: koparki, koparko-ładowarka, rozkładarka kruszywa, wywrotki, HDS, równiarka, spycharka, - prace utrzymaniowe i odśnieżanie, - roboty związane z budową dróg, roboty ziemne, stabilizacje, podbudowy, nawierzchnie, odwodnienia,   Teren: Dąbrowa Tomaszowska, Tomaszów Lubelski, powiat tomaszowski, powiat zamojski, powiat hrubieszowski, powiat biłgorajski, powiat lubaczowski,   Kontakt BUDGAR Aneta Leżak Dąbrowa Tomaszowska 2 22-600 Tomaszów Lubelski Telefony: 515 170 959, 606 234 357 E-mail: biuro@budgar.eu Strona www: http://www.budgar.eu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.