Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomaszów Lubelski: Ekrany akustyczne staną przy obwodnicy

Utworzony przez Marcin, 27 grudnia 2010 r. o 15:14 Powrót do artykułu
Nie jestem z Tomaszowa, ale dziwi mnie nazywanie tej drogi obwodnicą. Taką funkcję już prędzej mogłyby pełnić ulice Sikorskiego oraz Żwirki i Wigury. Czy nie mam racji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to nie jest żadna obwodnica. Nazwano tą drogę tylko dla propagandy przedwyborczej. Inwestycja nie przemyślana i nie najpilniejsza. Urząd(Uwiąd) Miasta to rozdmuchał. "małej obwodnicy”, zwanej przez tomaszowian "zetką” - pierwsze słyszę o takiej nazwie. mieszkaniec TL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że redaktorzy Dziennika takie głupoty wypisują jak mała obwodnica. Co to znaczy? znam Tomaszów od 30 lat i z tym określeniem spotkałem się pierwszy raz. Urzędasy głupoty wygadują a redaktorzy to powtarzają wprowadzając ludzi w błąd. Jaka to obwodnica, która biegnie przez centrum miasta? Piszący redaktorzy sami sobie zaprzeczają i jeszcze ludzi kołują, a później lament, że ludzie mediom nie ufają! A jak tu ufać? Dlaczego DW nie pisze o prawdziwej obwodnicy Tomaszowa, której budowa zastała odłożona na XXX w.? Brakuje odwagi poruszyć ten problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje Marcin,to nie jest zadna obwodnica,zwykla droga wewnatrz miasta laczaca pare ulic,ktora w zaden sposob nie rozwiazuje problemu,to skandal nazywanie tego obwodnica a tiry ciagna srodkiem miasta juz 20 lat..bez zmian..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...