Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomaszów Lubelski: Udzielała pomocy i sama trafiła do szpitala

Utworzony przez tomaszowiak, 26 listopada 2009 r. o 12:32 Powrót do artykułu
przejeżdałem blisko całego zdarzenia wczoraj-od mieszkanki nieopodal całego zajscia dowiedziałem się ,żeby nawrócic i nie jechać dalej ,bo prawdopodobnie straszny widok(jechałem z dzieckiem) no i oczywiście policja stanęlła na drodze to raczej nie byłoby to możliwe.DODAM TYLKO ,ZE KIEROWCOM PO 50-CE POWINNO SIĘ RAZ DO ROKU CONAJMNIEJ ROBIĆ BADANIE WZROKU-FAKT ULICA NIE NALEŻY DO NAJLEPIEJ OSWIETLONYCH,ALE MAJĄC WŁACZONE SWIATŁA I JADĄC Z PRĘDKOŚCIA ODPOWIEDNIA DO OBSZARU ZAMIESZKANIA I NIE ZAUWAŻYĆ NAWET LEŻĄCEGO NA ULICY-TO TRZEBA MIEC TALENT-PRAWDZIWY!!!!!!!!APEL DO WSZYSTKICH MIIESZKAŃCÓW TOMASZOWA I NIE TYLKO-NOAGA Z GAZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1A KOBIECIE TO TRZEBA WSPÓŁCZUC TYLKO RATOWAŁA I SAMA POTRZEBUJE RATUNKU!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomaszowiak napisał:
przejeżdałem blisko całego zdarzenia wczoraj-od mieszkanki nieopodal całego zajscia dowiedziałem się ,żeby nawrócic i nie jechać dalej ,bo prawdopodobnie straszny widok(jechałem z dzieckiem) no i oczywiście policja stanęlła na drodze to raczej nie byłoby to możliwe.DODAM TYLKO ,ZE KIEROWCOM PO 50-CE POWINNO SIĘ RAZ DO ROKU CONAJMNIEJ ROBIĆ BADANIE WZROKU-FAKT ULICA NIE NALEŻY DO NAJLEPIEJ OSWIETLONYCH,ALE MAJĄC WŁACZONE SWIATŁA I JADĄC Z PRĘDKOŚCIA ODPOWIEDNIA DO OBSZARU ZAMIESZKANIA I NIE ZAUWAŻYĆ NAWET LEŻĄCEGO NA ULICY-TO TRZEBA MIEC TALENT-PRAWDZIWY!!!!!!!!APEL DO WSZYSTKICH MIIESZKAŃCÓW TOMASZOWA I NIE TYLKO-NOAGA Z GAZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1A KOBIECIE TO TRZEBA WSPÓŁCZUC TYLKO RATOWAŁA I SAMA POTRZEBUJE RATUNKU!!!!!!!
Ładnie ją dziadek załatwił nie ma co... złamany kręgosłup... Czyli męka do końca życia... "tomaszowiak" ma zdecydowanie rację, kierowcy po 50-55 roku życia powinni przechodzić dość często badania!!! Czy są w stanie w ogóle jeszcze bezpiecznie prowadzić auto!! Inaczej niedosłyszący i niedowidzący kierowcy będą przejeżdżać ludzi dalej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księża po 60-ce nie powinni jeździć samochodami,nie mówiąc już o ŁADAch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...