Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i co z tego, zaczną z tego do kogoś strzelać? Zajelibyscie sie powazniejszymi sprawami. Żałosny kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– To naboje kaliber 7,92. Pochodzą prawdopodobnie z czasów drugiej wojny światowej. Pasują do karabinów ręcznych typu kbks i mauzer – mówi Ireneusz Stromidło, rzecznik tomaszowskiej policji." To pan rzecznik jest takim "ekspertem" czy poziom Dziennika osiągnął dno i z uporem kopie w mule? Ludzie nie wypisujcie bzdur po aż czytać się nie chce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD KIEDY TO KBKs MA KALIBER 7,92 MOŻE CHODZIŁO O KBK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam lasy tomaszowskie. Takich taśm mogę wam nazbierać całą ciężarówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomaszowskie tajniaczki zamiast łapać prawdziwych przestępców zajmują się duperelami RUSZYĆ DUPY NA ULICE A NIE CZEKAĆ NA WYGRANĄ W RMF FM I CZEPIAĆ SIĘ NIEWINNYCH LUDZI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez sęsu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe napisał:
Tomaszowskie tajniaczki zamiast łapać prawdziwych przestępców zajmują się duperelami RUSZYĆ DUPY NA ULICE A NIE CZEKAĆ NA WYGRANĄ W RMF FM I CZEPIAĆ SIĘ NIEWINNYCH LUDZI!!
SŁUCHAJ FACET-JAK BYS WIEDZIAŁ I BYS SIĘUCZYŁ TO BYŚ WIEDZIAŁ, ŻE POSIADANIE AMUNICJI JEST ZABRONIONE. A TO JEST POWAZNA RZECZ I POWAŻNE PRZESTĘSTWO. WIĘC PROSTY CZŁOWIEKU NIE PISZ TAKICH BZDUR. A TOMASZOWSCY TAJNIACY ROBIĄSWOJĘI BRAVO IM ZA TO....POKAŻ CO TY POTRAFISZ...WSTĄP DO POLICJI... PALANT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MiL napisał:
No i co z tego, zaczną z tego do kogoś strzelać? Zajelibyscie sie powazniejszymi sprawami. Żałosny kraj.
I bardzo dobrze. mam rodzinę w Suścu i wiem ż ejest tam dużo kłusowników, którzy chodzapo lasach i tam szukają m.in. amunicji takąjak policja zarekwirowała. A Ty kolego co pisałeś,,że znasz lasy tomaszowskie i możesz takie ,,taśmy " nakopać" prosz bardzo..z miłąchęciąprzeczytam że kolejny posiadacz amunicji zatrzymany... . Moje pozdrówki dla Policji. Ania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście ludzie nie wypisujcie takich głupot. Wstąpcie do Policji i pokażcie co potraficie. Uważam, że Policja wykonuje swoją pracę dobrze. A tylko biedota i bandyctwo wypisuje takie hasła. No to fakt, co za kraj prostych i nie wyuczonych ludzi...żal mi Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widze "prawi" obywatele sie odezwali a moze to nasze "tajniaczki" niewazne. Sprawa się tyczy tego "arsenału" Te naboje po 70 latach w ziemi nadają się tylko do postawienia na półce bo wilgoć swoje robi i zaden nabój na 100% nie odpali. Piszecie że kłusole szukają amunicji po lasach, watpie że ktokolwiek jest na tyle głupi że wydaje kupe kasy na wykrywacz, spędza godziny na doczyszczaniu tej amunicji gdzie szansa że odpali jest znikoma a cena w sklepie to 3,50zł sztuka. Miejsc gdzie sie dragi w TL sprzedaje jest sporo no ale łatwiej zgarnąć kolesia co ma w domu pare łusek lub nabojów z którymi i tak nic nie zrobi niz nadstawiać tyłka i dilerke łapać. Jak sie gnoje po pijaku wożą bez prawka tego tez dzielni milicjanci nie widzą. Niema kogo bronić oj niema ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...