Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia nad zamojskim zalewem. Utonęła 16-letnia dziewczyna

Utworzony przez ~olka.zmc~, 30 czerwca 2009 r. o 18:03 Powrót do artykułu
to straszne. mieszkam w zamosciu dlatego jak sie dowiedzialam ze ktos sie utopil to zrobilo mi sie slabo. znam tu bardzo wiele osob dlatego to pytanie. cz wiadomo juz jaka dziewczyna utonela. tzn jak ma na nazwisko lub chodzby na imie. Jesli znacie odpowiedz piszcie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam karetkę i straż.. Ale nie wiedziałam że się ktoś topi Byłam wtedy... Kąpałam się Ahh... Ale to trochę jej wina.. dlaczego akurat tam się kąpała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłaś tam?? gdzie ona się kąpała ? w którym miejscu? Ale to straszne jest:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie zalew jest tak jakby na pól przedzielony.. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest bardo głęboko . No masz rację źle zrobiła że się tak kąpała. Szkoda mi jej. Dopiero się wakacje zaczęły . Wiadomo już kim ona była ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też wtedy byłam ale nie wiedziałam że sie ktos topił .. widziałam straż i karatke :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też byłam w tym momencie nad zalewem. Widziałam straż i karetkę i słyszałam że wszyscy mówią że się ktoś utopił. Ten widok był dla mnie straszny. Kąpała się w złym miejscu, tam jest bardzo głęboko i niebezpiecznie. Była z koleżankami, to nie mogły jej jakoś powstrzymać??! Szkoda mi tej dziewczyny . Taka młoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie ja tez znam wiele osob i moze ktos wie wogole do jakiej szokly chodzila??? no jej wina ale po co tam sie kapac?? nie lepiej w tym miejscu gdzie to jest dozwolone?? dlaczego tak wiele osob tego nie rozumie.... ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też jestem tego zdania. Chciała się pokąpać to w dozwolonym miejscu a nie na końcu zalewu. tam jest dość głęboko a w dodatku łączą się dwa zalewy a ten drugi jest napewno jeszcze głębszy. Szkoda jej ale mam nadzieje że po tym co się stało wiele osób zmądrzeje. Też czekam na jakieś wiadomości o tej dziewczynie. Zamość jest mały więc to może być ktoś ze znajomych. . Jeśli coś wiecie na ten temat to proszę piszcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wecie już coś na temat tej dziewczyny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadzwoncie na pogotowie a nie tutaj piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie moge zadzwonic bo obecnie jestem za granica na wakacjach. Nie mam dostepu do telefonu. Dlatego pytam na forum bo boje sie ze to ktos z moich blizszych znajomych. nie mam czesto dostepu do internetu tutaj a nikt mi niec na ten temat nie napisal jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona była z mojej szkoly BOZZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli z jakiej szkoly ??? Jak miala na imie? Tyle chce wiedziec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina K. 16 lat z ekonomika ... boze... dopiero sie dowiedzialam mieszka niedaleko mnie..., to straszne...l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ekonomika ... Karolina ((((((((((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna dziewczyna [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie do jakiego gimnazjum chodziła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ona wyglada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała ona może konto na naszej klasie albo na fotce? Nie moge teraz skojarzyć dziewczyny bo znam kilka Karolin z ekonomika. Czy ktoś ją znał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...