Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia nad zamojskim zalewem. Utonęła 16-letnia dziewczyna

Utworzony przez ~olka.zmc~, 30 czerwca 2009 r. o 18:03 Powrót do artykułu
~marta~ napisał:
Miała ona może konto na naszej klasie albo na fotce? Nie moge teraz skojarzyć dziewczyny bo znam kilka Karolin z ekonomika. Czy ktoś ją znał?
tez chce wiedziec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://nasza-klasa.pl/profile/11465235 ;((( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże nie mogę w to uwierzyć;(( Karolinka;(( A jeszcze ma w opisie na gadu-gadu "zalew z dziewczynkami ... " ( Biedactwo Spoczywaj w pokoju Skarbie;**;** [*] [*] [*] !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie sa mlode i glupie :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam byłam wszystko widziałam to było straszne...[*] Mój chłopak z kolegą wskoczyli do wody próbowali ją znaleźć ale się nie udało.. dopiero ratownik... Jejku dla mnie jest to straszne[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oluś a ona się kąpała i nagle zaczęła tonąć czy była na brzegu i się pośliznęła i wpadła ?? Bo różne wersje są i już nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kass... ja jestem przyjaciółką Olus... też tam byłam...;( posłuchaj my tego dokładnie nie widziałyśmy jak zaczeły sie piski wszyscy szybko wstalismy i podeszliśmy każdy robił co tylko mógł ... Ciężko powiedziec ... mysle ze miała moze jakis skurcz albo cos bo nie machała rekoma ani nic poprostu sie zanuzyła i jej nie było widac ... Straszne to było ... ale najgorsze jest ze nie było nic widac ... nie mogli jej znalezc ...;/ dopiero ratownik ja wyja i odrazu zaczeli reanimowac... tak mi przykro....[*]:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez tak mysle ze to moglby byc skurcz bo w innym wypadku probowalaby sie jakos ratowac. Szkoda mi jej bardzo. Nie znam tej dziewczyny ale taka młoda była . Dzięki Anuś. [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też jej szkoda ... nie znam dziwczyny ... ale widzialam to wszystko ...:( współczuje rodzicom i znajomym ... te dziewczyny co z nia były tez musza strasznie przezywac ...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też jej szkoda ... nie znam dziwczyny ... ale widzialam to wszystko ...:( współczuje rodzicom i znajomym ... te dziewczyny co z nia były tez musza strasznie przezywac ...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*][*] Pokój jej duszy [*][*][*] PS. Mój kolega jest ratownikiem i uczestniczył w całej akcji ;/ potem do mnie zadzwonił i opowiadał ;// wielka szkoda ( wszpółczuje rodzinie, tak bardzo to przeżywa ;//// [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno rodzina przezywa teraz szok. kto by pomyślał że dziewczyna wychodzi z domu i już do niego nie wróci. Jej koleżanki też bardzo to przeżyły bo widziały to wszystko, patrzyły i nic nie mogły zrobić. współczuje im wszystkim . Bardzo mi przykro Tobie Anuś i Twojej przyjaciółce też współczuje bo byłyście świadkami tego wszystkiego a patrzeć na taką sytuację ciężko jest. Ja nie mogę w to wogle uwierzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ją znałam .. Karolina .. ;( Boże jaki ten świat jest nie sprawiedliwy .. [*] Karolinko na zawsze w Naszych sercach .!! ;(;(;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niE zApomnImy o TobIe KarOlinkO .!! ;* [*][*][*] ;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za życie ... Eh [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE BYLISCIE do jasnej cholery gdy dzieciak sie topil? Do wody wlezc nie potraficie i czlowieka szukac tam gdzie byla widziana ostatni raz? ilu was tam bylo? 10 ? 20 osob? nurkowac nie potraficie tylko japy rozdziawic i drzec ryj, jak czlowiek znika pod woda? gowniarze durni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anuś napisał:
mi też jej szkoda ... nie znam dziwczyny ... ale widzialam to wszystko ...:( współczuje rodzicom i znajomym ... te dziewczyny co z nia były tez musza strasznie przezywac ...;/
Gdzie bylas??? stalas i sie gapilas zamiast wlezc do wody i ratowac gdy kazda minuta cenna jest?!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiesz co tam sie stało to nie pisz takich głupot! Było tam kilka osób, i zadna z nich nie potrafiłą pływać! w tamtym miejscu jest sam mół, kazdy kto by tam wszedł a nie potrafił pływać odrazu utopił by sie... Po co wiecej ofiar?! I zastanawiaj się czasami co piszesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy Karolina chciała sama się kąpać czy z Wami??? bo ja myślę, że nie chciałaby sama ale z Wami, bo jest fajniej i bezpieczniej gdyby ktoś obok Was znajomy/a (nie koniecznie znajomy/a) się topił to byście taką osobę ratowali... jesteście bezmyślne i głupie w tym Karolina, nic tylko współczuć rodzinie. parę lat temu kolega tez się utopił, zamojski zalew to czarna skrzynka. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://nasza-klasa.pl/profile/11465235 to ona ... jeżeli kogoś uraziłam dodając na publicznym forum jej link- przepraszam, ale dużo osób niepokoi się czy to nie ktoś z jego znajomych. tam jest jej na pewno lepiej. pozostaje nam się o nią modlić . składam jej rodzinie i bliskim znajomym kondolencje. P J D [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...