Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczna śmierć 12-latka potrąconego na przejściu. Nagana dla dyrektora szkoły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 grudnia 2018 r. o 21:04 Powrót do artykułu
To kazdego dziecka ma pilnowac oddzielny praciwnik? Nie ogarniam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, każdego dziecka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rodzice to od czego są ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła to nie nańka.  Rodzice mają teraz za dobrze ze  szkoła. Wszystkiego winni są nauczyciele i dyrektor. Co za czasy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chore czasy, 12 latek powinien pępowine może jeszcze mieć żeby nie oddalił się od dyrektora, puknijcie się ludzie, jak .chcecie być poważnie traktowani to zachowujcie się poważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G... prawda. Wina jest kierowcy, bo jechal o 24 km za szybko. Przekraczanie prędkości powinno być traktowane jak przestępstwo, bo jak widać jest zabójcze. Nauczyciel NIE jest winny. Być może rodzice sami jeżdżą powyżej 50/h po mieście i nie rozumieją, że prędkość jest jedyną przyczyną tej śmierci. Kiedyś było takie hasło 50/h = życie. Zapamiętajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma do tego Dyrektor?! Kierowca jechał za szybko i nie zachował szczególnej ostrożności na przejściu!Co on był ślepy czy pisał sms?!Nie wiedział ,że nie jedzie autostradą?!Przy odrobinie wyobraźni zatrzymał by auto i nie doszło by do nieszczęścia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec dzieciaka w ten sposób stara się uspokoić wyrzuty sumienia po śmierci swego dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik dyscyplinarny jest wykorzystywany do niszczenia porządnych ludzi. Wy, tam w Kuratorium, obudźcie się - przecież to wasza wina i odpowiedzialność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w wieku 7 lat jeździłem do szkoły autobusem lub piszo bo mieszkałem na nowym mieście a szkołe miałem na plantach...żyje mam się dobrze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ma dyrektor że to były obowiązkowe zajęcia na pływalni i szkoła w tym czasie odpowiadała za dziecko... dyrektor powinien zapewnić co najmniej 1 opiekuna na grupę uczniów których zaprowadzi na basen i doprowadzi do szkoły. A jeżeli dziecku coś się stanie już po wyjściu że szkoły wtedy odpowiadają rodzice...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak jest ,ale jak widać ludzie tego nie rozumieją.Ciekawe co by mówili gdyby to o ich dziecko chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy razy tekst przeczytałam i jak byk tam jest, ze chłopak wracał z basenu do domu!  Po wyjsciu z zajęć prawnie znajduje sie pod  opieką rodziców! Co ma dyrektor do tego czy którykolwiek z pracowników? Winny jest kierowca. Koniec kropka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a, i proponuję doczytac tekst na ten temat z ub roku. Mamuśka podpisała w szkole  zgodę na samodzielny powrót syna do domu. Potem się wykręcała, że wg niej samodzielny powrót to na własnych nogach,  a nie samemu... Coś mi tu smierdzi próbą wyłudzenia odszkodowania od szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze względu na wiek tragicznie zmarłego chłopca, Rodzina może wystąpić o zadośćuczynienie  do tow ubezpieczeniowego, w którym  miał zawartą polisę OC właściciel pojazdu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie osobiście krew zalewa przez całą tą sytuację. Rodzice tego chłopca są jacyś nienormalni. Z ich toku myślenia wynika, że nauczyciele mają być odpowiedzialni za dziecko kiedy tylko przekroczy próg domu. Chore. Winny jest tylko i wyłącznie kierowca, który wyprzedzał na przejściu! Ale jakoś o nim cicho, a wszyscy się czepili szkoły i dyrektora. Na ich miejscu zrobiłbym przetarg na dowozy dzieci na basen i niech rodzice płacą skoro te zajęcia są takie niezbędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!!!!!!!!!Opamietajcie sie to co Wy wypisujecie .Jesteście zaślepieni.To ewidentnie wina Dyrektora i tej szkoły.To on powinien zapewnic opieke uczniów na basen.Basen byłw ramach zajec szkolnych obowiązkowych.I to oni powinni zapewnic opieke.Tylko,że jakby sie przytrafiła taka sytuacja  waszych dzieci ,to byście takich durnych Waszych komentarzy nie pisali.Dyrektor nie dopełnił obowiązku szkolnego,co jest w przeoisach prawa i regulaminach szkoły.Za to biora pieniądze.To tak jak dzieci idą do kina bez opieki nauczyciela,czy lekcje bez nauczyciela.Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, LUDZIE, OPAMIĘTAJCIE SIĘ. Jeżeli idziecie, to nie właźcie dziarsko na przejście, tylko dlatego, że ktoś się zatrzymał. Przed wejściem przynajmniej ROZEJRZYJCIE SIĘ! A jeżeli jedziecie, to przed każdym przejściem zachowajcie szczególną ostrożność, zwłaszcza gdy ktoś już się wcześniej zatrzymał.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak.Właśnie Ty sie opamietaj.Bo nie masz w ogóle racji.Bo Ty nie znasz całej sytuacji.Bo akurat ten uczeń nie wpakował sie tak od razu na jezdnie na pasach.Tylko ,,L "ustąpiła mu pierwszeństwo.A tamten kierowca wpakował sie od razu.Wiec sam powinien sie rozejrzec.Wie Ty człowieku Jesteś niemyśłący jak reszta ludzi forum.A tak w ogóle ciesz sie ż Ciebie sie nie przytrafiła taka tragedia.Wtedy byś innaczej myślał.Tylko teraz wyjazd i powrót na basen w szkołach jest obowiązkowy z poiekunem w-fu.Bo rodzice by na to nie pozwolili.I żadeń uczeń by nie uczestniczył.A Pana Dyrektora znam osobiście, tylko z pozoru taki miły,ale brak u niego kompetencji i pomocy w jakiejkolwiek sprawy.A pieniądze brał ,tylko za co.Nagle teraz uciekł na emeryture bo dobrze wiedział czym śmierdzi.Wiec nie masz racji,jedynie tylko bronisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikogo nie bronię, tylko - widzę, że nie doczytałeś - apeluję o rozwagę tak do pieszych, jak i kierujących pojazdami. A jak Tobie się przytrafi, że jakaś "L" ustąpi Ci pierwszeństwa, to powtarzam, nie właź dziarsko na przejście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...