Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakaś bzdura!!!!! Wyjaśnianie dlaczego ktos nie zauważył zwłok na drzewie? Można o to przyczepić sie do każdego kto tamtędy przechodził. A ja bym pociągnął do odpowiedzialności jeszcze właściciela terenu. Jak można nie wiedzieć co się dzieje na drzewie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
utyk napisał:
Kochani rodzice i nauczyciele niech będzie to dla Was przestrogą .Dziecko to też człowiek i trzeba liczyć się z jego uczuciami .Jaki potworny dramat musiał przechodzić ten chłopiec że targną się na własne życie ? Wielka szkoda że tak się stało .
To co napisałeś, to oczywiście prawda, ale proszę zwrócić uwagę na to co lansowane jest ciągle w mediach - musisz mieć dobre stopnie, dobrze się wykształcić i być gotowy do wyścigu szczurów,musisz być fajny, tolerancyjny, mieć dużo też fajnych przyjaciół bo przecież żyjesz w też fajnym kraju itd. itd. jeżeli taki nie jesteś to wychodzisz na aut, jesteś nieudacznik, ponurak, dla takich niefajnych u nas nie ma miejsca, wystarczy obejrzeć chociaż fragmenty obecnych polskich filmów i seriali (z niewielkimi wyjątkami oczywiście) jak się lansuje model fajnego, zaradnego, beztroskiego, pięknego i bogatego młodego człowieka dla którego wielkie korporacje stoją otworem. Powie ktoś, że kreowanie ludzi sukcesu to nic złego, ale trzeba zwrócić uwagę, że media dla młodych ludzi są czasami większym autorytetem niż rodzice i nauczyciele.Młodzi ludzie czasami zupełnie nieświadomie łykają tę papkę co w konfrontacji z szarą rzeczywistością powoduje różne kompleksy i frustracje, szczególnie w przypadku osób bardzo wrażliwych, jeżli do tego dołożą się dodatkowe sytuacje stresowe to do podejmowania tragicznych decyzji jest już niedaleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu komendanta wojewódzkiego już dawno bym się zajął tą jednostką. Wystarczy przyjechać do Hrubieszowa i popytać ludzi co sądzą o tutejszej KPP. Nie generalizuję ale niektórzy do pracy w policji się po prostu nie nadają. Polecam przeczytanie komentarzy pod jednym z artykułów na lokalnym portalu. Echhh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
in. ternauta napisał:
A według mnie coś było "na rzeczy", że targnął się na swoje życie ( nie mówię, że to z powodów rodzinnych). Ale niby według ciebie co? - ot tak sobie wpadł mu do głowy pomysł - "...a, nudzę się dzisiaj, to wezmę i się powieszę"...
Według mnie nikt nie powiedział tego, że jest pewność, że było to SAMOBÓJSTWO. I znając całą sprawe dokładnie, a nie czytając po łebkach jakieś artykuły, w których jest wiele przekłamań i niedopowiedzianych rzeczy, nie wypisuje takich głupot jak ty i twój wcześcniejszy kolega. Gdyby wszystko było tak jasne i klarowne to po co prokuratura nakazałaby seksje? Gdybyś choć troszeczke pomyślał uświadomłbyś sobie, że to jest fizycznie nie możliwe, żeby ciało tam leżało tyle czasu. Tak blisko domów ! A wątpie zeby go mrówki przeniosly -.-'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majki napisał:
Na miejscu komendanta wojewódzkiego już dawno bym się zajął tą jednostką. Wystarczy przyjechać do Hrubieszowa i popytać ludzi co sądzą o tutejszej KPP. Nie generalizuję ale niektórzy do pracy w policji się po prostu nie nadają. Polecam przeczytanie komentarzy pod jednym z artykułów na lokalnym portalu. Echhh.
Jestem strasznie ciekawy tego którzy to policjanci?? Wymień z imienia i nazwiska niech się wszyscy dowiedzą, a nie skrywasz taką tajemnicę. Jaki to artykuł??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ano na przykład to: http://lubiehrubie.p...wodowal-kolizje albo to : http://brulion.hrubie.pl/ Dużo komentarzy o sprawności działań. Nawet jeżeli są przesadzone to zawsze jakieś ziarenko prawdy w tym jest. Osobiście wolałbym aby o Policji pisano tylko dobrze. Czego im życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest wina Policji że on się powiesił .Szukać trzeba winy w szkole albo w domu miał problemy i nie mógł wytrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli faktycznie powiesiłby sie sam to to nie byłaby ich wina... Ale to jest nie mozliwe, żeby sie tam powiesił sam i wisiał tyle czasu, gdzie to było tak blisko domów ze ktoś by go zauważył następnego dnia, a w ogóle to miejsce było przeszukiwane przez rodzine i znajomych. Jedynie nie przez policje bo jak to stwierdził pan policjant PIES TROPIĄCY BAŁ SIE WEJŚĆ W POKRZYWY, które rosły w tym miejscu. I to jest tylko jedno z licznych zaniedbań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tego chłopaczka. Bardzo sympatycznie wyglądał na zdjęciach. Przypominał mi mojego syna. Mam nadzieję, że rodzina jakoś to przetrzyma. Moje myśłi i modlitwy sa z nim, i z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------------- DRAMAT MŁODEGO ŁUKASZA ---------------------------------------------------------------- Nie jeste winna policja TYLKO KOCHANI RODZICE !. Takie DRAMATY czychają w każdej Rodzinie w której jest brak prawidłowej opieki dziecka . W szkole Dziecko nabiera wiedzę a że zdolności Dzieci są często różniące się, więc należy się ZAINTERESOWAĆ NAUKĄ DZIECKA W SZKOLE . Najlepszy kontakt z Wychowawcą Klasy w której przebywa Dziecko . Jeżeli Dziecku potrzebna pomoc czyli kore petycja z jakiegoś przedmiotu, to należy tę pomoc Dziecku umożliwić A NIE CZEKAĆ "Z PASEM" NA WYWIADÓWKĘ !. Gdy Rodzice są na wywiadówce, to właśnie Dziecko przeżywa swój DRAMAT !. Boi się powrotu Rodziców z wywiadówki i wtedy nawet samobójcze rozwiązania nękają zaniepokojone Dziec ko . Czyli nie szukajcie winnych tylko idżcie do szkoły, by dowiedzieć się o naukę Dziecka w szkole a wtedy ciągła kontrola zmobilizuje Dziecko do lepszej nauki lub zwrócenie się o pomoc korepetycji ... To wszystko i aż wszystko na ten Dramatyczny temat. WYRAZY GŁĘBOKIEGO WSPÓLCZUCIA !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NACHODZI MNIE TAKA MYSL-TRWALY POSZUKIWANIA,MYSLE, ZE W KROTKIM CZASIE PO ZAGINIECIU CHLOPAKA i MOGLO GO TAM RZECZYWISCIE NIE BYC J E S Z C Z E. MOGL WROCIC PO JAKIMS CZASIE [O WLASNYCH SILACH] I DOKONAC TEGO CO NASTAPILO. WSPOLCZUJE RODZICOM STRATY DZIECKA I ZYCZE OBY TA SPRAWA ZNALAZLA WYJASNIENIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tygodnikz...ci-lukasza.html To właśnie jest praca naszej policji nie udaczniki :/ jak by im dziecko zagineło czy komu kolwiek z władz to by wszystko i wszystkich postawili na nogi. Chodzą plotki że pies był w tamtych stronach gdzie było ciało śp. Łukasza z tym że policjant bał się o psa a nie zastanowił się nad tym że tam może coś być skoro pies w tamtą stronę szedł.... Chore to dla mnie jest ale nic w koncu prawda wyjdzie na jaw kto zawinił i kto popełnił błędy w śledztwie [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy faktycznie śp. Łukasz mógł aż tak bać się rodziców i ich reakcji na złe stopnie, że posunąłby się do samobójstwa? A może było kilka przyczyn, może jeszcze w szkole był wyśmiewany, czy gnębiony przez kolegów? Z drugiej zaś strony policja sie nie popisała. Przez tyle miesięcy to każdy centymetr Hrubieszowa i okolic powinien być sprawdzony. A to dochodzenie, sprawa z tym telefonem Łukasza? Też coś tu nie pasuje. Jest to okropna tragedia, wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...