Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym pod Zamościem. Nie żyje kobieta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2019 r. o 09:35 Powrót do artykułu
Łobaben
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=QCH0gSTiAdE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odcinek "Jedź bezpiecznie" sprzed kilku tygodni o tym jak nie przejeżdżać przez przejazdy kolejowe: ***s://***youtube.com/watch?v=QCH0gSTiAdE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A widziałeś akurat ten przejazd?Jaka jest tam widoczność przez wybujałą roślinność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody, ledwo otrzymał prawo jazdy, a już zabił dziewczynę.... tragedia. Współczucie dla rodziny zabitej nastolatki... :( Nie wiem o czym myślą ci młodzi kierowcy prowadząc auto, że nie widzą ani krzyża św. Andrzeja, ani świateł nadjeżdżającego pociągu.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Młody, ledwo otrzymał prawo jazdy, a już zabił dziewczynę" - ale pewnie najszybszy we wsi i zbyt dobry, żeby zatrzymywać się na STOPie - szkoda czasu - tylko ofermy drogowe się zatrzymują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A widziałeś akurat ten przejazd?Jaka jest tam widoczność przez wybujałą roślinność?" - jak się nie widzi - to się nie jedzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co będzie jak maszynistę podczas pobierania krwi zarazili HCV kto za to odpowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody czy starszy i ciężarówki zawsze wam się spieszy bo jadąc lokomotywa widzę wszędzie kozaków którym się wydaje ze zdążą lub samobójcy co wybierają taka śmierc. Ludzie!!! Uważajcie bo przejazdy nie są na 100% bezpieczne na każdym trzeba uważać nie miłe jest oglądać rozczłonkowane ciało..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dres tak chcial zaimponowac dziewczynie, ze wjechal pod pociag i ja zabil a swoja droga to co trzeba miec w glowie zeby wsiadac z imbecylem w dresie do samochodu - tym bardziej, kiedy sie jest niepelnoletnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieletnia (17 lat) z 6 lat starszym od siebie facetem jeździ po nocach całkiem dobrym samochodem. Przypominam, że jest środek tygodnia i rok szkolny już się zaczął. Tak się kończy nadmierna swoboda dawana dzisiejszej młodzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No debil ***, jak można wjechać pod pociąg.... Szkoda dziewczyny :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak możecie tak pisać skoro nie znacie szczegółów.. i co ma do tego różnica wieku dziewczyna A tego chłopaka! Chłopak po prostu ją odwozil, robił komuś przysługę.. A że wyszło jak wyszło co zrobić taki los !zastanówcie się 3 razy zanim coś napiszcie nie znając faktów!!!!!porazka z was ludzie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pociąg wjechał pod samochód bo pociąg widać i słychać a samochodu nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widoczność jest bardzo dobra, jest znak stop, i są szlabany dość ciekawe dlaczego tak zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie nawet jaką traumę psychiczną przeżył maszynista tego pociągu (byłem tam). Był bardzo słaby psychicznie jak zdał sobie sprawę ile lat miała ta dziewczyna i po tym jak młody kierowca wyskoczył z samochodu i zaczął krzyczeć, trząść się na obsługę pociągu żeby coś zrobili. Klął, machał rękami (zrozumiałe rzecz jasna). Z maszynistą przez długi czas nie było kontaktu. Zastanówcie się czasami ilu ludziom postronnym zrobiona została krzywda. Obsługa, pasażerowie tego oraz porannego pociągu (bo ta lokomotywa nie nadawała się do jazdy i prokurator zażądał dalszych czynności już rano). Ten młody chłopak powinien zastanowić się nad swoim życiem i postępowaniem. Zniszczył tą tragedią co najmniej 2 rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam dziewczynę od dziecka jak tez jej rodzinę.Pochodziła z Miączyna-córka mojej kolezanki... Dopiero od ok 2 lat mieszkali w Zamosciu... Jeśli się kogoś nie zna to przykro... nie mówiąc o tym gdy się zna.Jeszcze to do mnie nie dociera... Nawet nie potrafię spbie wyobrazić co czuje mama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na drugim zdjęciu widzę dwa auta czy mi się wydaje? o co to chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejsze ,że wg pismaka kierownik pociągu był trzeźwy. To .że wiejski don żuan chciał być bardziej męski nic nie znaczy. DW walczy o palmę pierszeństwa z KL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne jest to co piszecie nie znajac okolicznosci zdarzenia czytajac to mam wrazenie ze wolelibyscie zeby ten chlopak tez zginal.. co z Was za ludzie ???? Nie zycze Wam zeby kiedykolwiek w zyciu przytrafilo komukolwiek z Was cos takiego bo to byl WYPADEK bardzo nieszczęśliwy wypadek a chlopak chcial zrobic przysluge i odwiezc dziewczyne do cioci podobno na prosbe jej mamy ZASTANOWCIE SIE LUDZIE zanim ocenicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...