Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Turystyczne Top Atrakcje 2017: Wygrały trzy miejsca z woj. lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2017 r. o 08:17 Powrót do artykułu
Magiczne Ogrody są w Trzciankach a nie w Janowcu proszę szanownej redakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie sukces Zamościa, przecież poza tym rynkiem to tam w sumie niewiele jest i co najgorsze - mam nadzieję, że czytają to restauratorzy z Zamościa - nie ma tam gdzie zjeść! Wszystkie knajpy w centrum są horrendalnie drogie (tak samo jak noclegi zresztą, ceny wyższe niż w Lublinie, tragedia jak na taką dziurę) natomiast jakość... cóż, pozostawia wiele do życzenia. Do tego kelnerki sklerotyczki i wszechobecny brud, klejące się stoliki i zaginione serwetki. Jeżdżę do Zamościa do ZOO często i zawsze szukamy miejsca, gdzie można coś zjeść dobrego i kurczę jakoś jeszcze nie trafiliśmy na porządny lokal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Między Suścem a Rebizantami jest prywatna działka w lesie rezerwacie na tanwi ! Kto na to zezwolił ! PSL znowu ponat prawem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zeszłym roku odwiedziłem szumy i byłem zachwycony. ***fotobabij.blogspot.com/2016/12/szumy-na-tanwi-rezerwat-nad-tanwia.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Trzcianek do Janowca to jeszcze ponad 10 kilometrów... Powiat puławski powinien pomyśleć o polepszeniu dojazdu do Magicznych Ogrodów, skoro staje się tak popularne. A Roztoczu gratuluję! Przepiękna kraina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamośc atrakcją łeeeeeee???? toż tam moczem smierdzi na każdym kroku na tej starówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...