Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem rodzicem.Płaciłem za nic...,nic nie uczą,bo sami nic nie potrafią.Uczniowie,którzy przyszli do tej szkoły z dobrymi wiadomościami stają się ciemniakami.Nie dopuszczają do matury,bo niczego nie nauczyli.W klasie maturalnej organizują przymusowe obozy za kasę zamiast przygotowywać od początku roku do matury i pomagać nadrobić zaległości.Nie posyłajcie do tej szkoły.Szkoda czasu i pieniędzy,odradzam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy lata człowiek się uczy a i tak matury nie może zdać .. Kasę ściągają .. Za wszystko z własnej kieszeni trzeba płacić .. Nauczyciele stawiają warunki.. Albo deklaracje zabierasz albo szkoły nie kończysz .. Dyrekcji nie zależy na uczniach tylko na wynikach nauczycieli. A nauczyciele.. Nie wszyscy ale większość nie umie uczyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie, co z tymi przynusowymi obozami? najpierw mówia że pojadą tylko wybrani, a teraz okazuje sie że zmuszają wszystkich na prawie 2 tygodnie na początku czerwca.bo nie maja chętnych, a dostali pieniądze unijne. absurdalny termin. Uczniowie , którzy chcą poprawiać stopnie, a nie chca jechać na obóz, juz mają powiedziane że nie będą pytani,. Nauczyciele sa złośliwi, ha nie mówic jak jest wredny wicedyrektor. To skandal.Poza tym zmuszają dzieci by podpisywały jakies dokumenty za rodziców, bo to "nic takiego","nic ważnego" czy coś w tym stylu. Afera na całego.Na razie jeszcze czekam co z tego wyniknie, ale chyba trzeba zawiadomoc kuratorium , by sie przyjrzeli tej sprawie, zobaczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha,dobr sobie- własnie tutaj jest napisane ,że udział uczniów w Projekcie jest dobrowolny, „Moja przyszłość w służbach mundurowych" Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Warunki Uczestnictwa w Projekcie § 5 1. Udział uczniów i uczennic w Projekcie jest dobrowolny, a tutaj jest całość,żenada! http://www.locsm.edu...pper&Itemid=170
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej kto idzie do mundorowki do wojskowej w 2013?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkola o najnizszym poziomie nauczania w Zamosciu ,nieumiejetne zarzadzanie szkola przez dyrekcje .Omijajcie szkole ,odradzam  jako byly uczen!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rodzicem.Płaciłem za nic...,nic nie uczą,bo sami nic nie potrafią.Uczniowie,którzy przyszli do tej szkoły z dobrymi wiadomościami stają się ciemniakami.Nie dopuszczają do matury,bo niczego nie nauczyli.W klasie maturalnej organizują przymusowe obozy za kasę zamiast przygotowywać od początku roku do matury i pomagać nadrobić zaległości.Nie posyłajcie do tej szkoły.Szkoda czasu i pieniędzy,odradzam..
 
haha,dobr sobie- własnie tutaj jest napisane ,że udział uczniów w Projekcie jest dobrowolny,„Moja przyszłość w służbach mundurowych"Projekt współfinansowany przez Unię Europejskąw ramach Europejskiego Funduszu SpołecznegoWarunki Uczestnictwa w Projekcie§ 51. Udział uczniów i uczennic w Projekcie jest dobrowolny, a tutaj jest całość,żenada! http://www.locsm.edu...pper&Itemid=170
Nom w końcu coś mądrego! :) Wicedyrektor wredny ?? pff to jest raczej kpina ! Dyrekcję CSM ma idealną zawsze pomogą nawet jak ukończyłam CSM mogę się zwrócić do nich o pomoc..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkola o najnizszym poziomie nauczania w Zamosciu ,nieumiejetne zarzadzanie szkola przez dyrekcje .Omijajcie szkole ,odradzam  jako byly uczen!!!!!
Jak jest ktoś konkretnym baranem to wiesz oczernić każdy może powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie, co z tymi przynusowymi obozami? najpierw mówia że pojadą tylko wybrani, a teraz okazuje sie że zmuszają wszystkich na prawie 2 tygodnie na początku czerwca.bo nie maja chętnych, a dostali pieniądze unijne. absurdalny termin. Uczniowie , którzy chcą poprawiać stopnie, a nie chca jechać na obóz, juz mają powiedziane że nie będą pytani,. Nauczyciele sa złośliwi, ha nie mówic jak jest wredny wicedyrektor. To skandal.Poza tym zmuszają dzieci by podpisywały jakies dokumenty za rodziców, bo to "nic takiego","nic ważnego" czy coś w tym stylu. Afera na całego.Na razie jeszcze czekam co z tego wyniknie, ale chyba trzeba zawiadomoc kuratorium , by sie przyjrzeli tej sprawie, zobaczę
Pierwsze słyszę żeby ktoś był zmuszany.Może warto zbadać sprawę u źródła zapytać wychowawcę czy Dyrekcję informacja jednostronna nie brzmi wiarygodnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy lata człowiek się uczy a i tak matury nie może zdać .. Kasę ściągają .. Za wszystko z własnej kieszeni trzeba płacić .. Nauczyciele stawiają warunki.. Albo deklaracje zabierasz albo szkoły nie kończysz .. Dyrekcji nie zależy na uczniach tylko na wynikach nauczycieli. A nauczyciele.. Nie wszyscy ale większość nie umie uczyć .
Gdyby człowiek się uczył to by zdał! Najprościej zwalić na kogoś winę za własną porażkę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nom w końcu coś mądrego! :) Wicedyrektor wredny ?? pff to jest raczej kpina ! Dyrekcję CSM ma idealną zawsze pomogą nawet jak ukończyłam CSM mogę się zwrócić do nich o pomoc..
  Na siłę do prejektu? Hmmm, dziwne, jakoś mi się nie chce w to wierzyć. ZA FREE dają, dla tych co chcą, jakieś obozy i inne zajęcia i to źle? Nie wierzę - ale czasem są ludzie, którzy chyba szukają dziury w całym, tak dla zasady.
Ostatnio edytowany 7 sierpnia 2013 r. o 15:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest ktoś konkretnym baranem to wiesz oczernić każdy może powodzenia
  No ja już po tej szkole, ale w klasie były osoby, co u nich różnie z zainteresowaniem szkołą i maturą było. Heh, niektórzy budzili się prawie w ostatniej chwili, że matura, że uczyć się trzeba, że lipnie z chodzeniem do szkoły, i takie tam. No i czasem tak było, że właśnie krzyczą najwiecej ci, co najmniej sami robia, a tylko od innych wymagają. Najwygodniej zrzucać niepowodzenia z własnej winy, a innych. No tak było, też w gimnazjum. Były zawsze osoby, którym się wydawało ze w miesiac pozaliczaja caly rok - no jak na studiach. Bez komentarza. Szkoda slow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w CeeSeMie dzieje sie sporo, no nie mozną się nudzić. są wyjazdy i obozy. za rok matura. no niektorzy chyba myśla, że będą mogli w mundurówce robić co im się podoba albo ze nic nie musza robić, bo za nich inni sie nauczą, labo im na siłę do głowy ponakladają. zawsze moze byc lepiej, ale nigdzie nie ma tak, zeby idealnie bylo i kazdemu wszystko pasowalo. ja tam myslę że jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha dobre wypowiedź greta ale ale racji to w ogóle nie masz. Raczej ,,prostak" pasuje mi do Twojej osoby .. nic nie wiesz a się wypowiadzasz.. koperty dla nauczycieli ? ha proszę Cie skąd Ty takie durnoty bierzesz? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję że CSM to za wysoki poziom jak dla Cb .. a i hym to że CSM jest prywatną szkółą to nie znaczy żę są w niej sami bogacze tak jak w różnych szkołach są różni ludzi.. więc jak możesz to nie obrażaj CSM ani ludzi co tam się uczą.. Tylę w tym temacie dziękuję do widzenia...
  ale po żadnym LO nie ma od razu roboty. jak ktoś idzie do LO tego czy innego i mysli, ze od razy dostanie dzien po skonczeniu szkoly prace - czy to w mundurze czy w cywilu, to ja z calym szacunkiem nie wiem po co taki czlowiek w ogole zaczyna taka szkolę, wiadomo, ze po kazdym ogolniaku czy studia czy inna szkola jest potrzebna. no po tej szkole przynajmniej wiadomo, czego sie na prawde spodziewac, jak sie zdecyduje po skonczeniu na mundur. no i przygotowac do takiej szkolki polycyjnej czy do woja mozna sie troche. wiadomo, ze potem to i tak, jak do armi sie pojdzie to tam w d*** na szkoleniu sie ostro dostanie. wiem bo mam znajomego wojskowego. ale tu przynajmnnniej przy okazji LO, mozna sie troche sprawdzic, czy tak rzecyzwiscię pasuje taka robota w przyszlosci i czy da sie radę na szkoleniu. a kto powiedzial ze potem trzba isc w mundur. ja jeszcze nie wiem mam rok. moze pojde do woja albo w cywil, ale przynajmniej cos sie dzieje w szkole i nie jest nundo, ale to moja opinia. a poziom faktycznie dla niektorych, jak chca sie w ogołnikau uczyc jest spoko, ale niektorzy wymiekaja, bo albo im sie nie chce albo po prostu to nie szkola dla nich, a uczyc sie trzeba i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dopiero od września zaczynam. znam tylko szkołę z opini kumpeli, że jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła jest po prostu wyjątkową budą... Większość nauczycieli jest spoko, choć trafiają prawdziwe ewenementy:D obozy ani wypady poza szkolne nie są obowiązkowe... Te częste zajęcia poza lekcyjne sa zajebiste, bo przynajmniej można dać dupie Odpocząć od siedzenia przy stoliku... A koszty czesnego nie pokryły by tych wszystkich rekreacji oferowanych przez CSM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne zdjęcia : http://daa.pl/jpe69  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsi w swoim i tylko w swoim mniemaniu Najlepsi to fakt- ale w robieniu kasy na uczniach !!!¡ Niech rodzice zapytaja ile n-l tam zarabia i ile pracuje ??? Podpowiem(okolo 2 tys. za etat 34) napewno maja werwe i motywacje !!! Ale najwazniejsze aby prezesi i dyrektorzy sie nachapali!!!??!? Rzy... sie chce jak slysze o tej najwspanialszej szkole, ale zycie pokazuje prawde, SA CIENCYjak d... weza. To ze cos napisza to niekoniecznie PRAWDA ¡!!!!! Pozdrawiam myslacych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak, jestem uczniem klasy pierwszej o profilu wojskowym. Wszystkie negatywne opisującę tą szkołę opinie dla mnie do z całego serca "Prawda". Sam chciałbym pójść do wojska chociaż widzieć siebie w munduże. Nauczyciele chcą uczyć ale jak się trafi klasa na słabym poziomie to się zaczyna. Sam tego doświadczyłem. Chciał bym zmienić szkołę ale boję się jak zareagują rodzice. Tyle kasy w błoto wyrzucono na ten cały mundur, buty,wpisowe, i co pół roku płacić 200 zł. Pisząc to aż w gardle zatyka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli mam sobie odpuścić, bo chcę pójść do tej szkoły, bo to mundurówka... myślałam że jak pójdę do tej szkoły to będzie mi łatwiej na oficerce ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...