Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TAKIE AUTOMATY SĄ NIELEGALNE, TYLKO W KASYNIE MOŻNA GRAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze chłopaki zrobili. Te maszyny są nielegalne i nie mają prawa stać w barach, sklepach, stacjach paliw itd. Kiedy będą kontrole, które będą zabierały automaty? Chłopaków trzeba nagrodzić i niech dalej działają w tym temacie. Ma ktoś jakieś ale?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze właściciel sklepu powinien beknąć za nielegalne organizowanie gier na automatach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze chłopaki zrobili. Te maszyny są nielegalne i nie mają prawa stać w barach, sklepach, stacjach paliw itd. Kiedy będą kontrole, które będą zabierały automaty? Chłopaków trzeba nagrodzić i niech dalej działają w tym temacie. Ma ktoś jakieś ale?
Nic mi nie wiadomo na temat nielegalności , kto chce to gra i vice versa , nigdy nie grałem i nie mam zamiaru , jak coś nielegalne to należy zgłosić odpowiednim władzom , ale okradanie to nie najlepszy pomysł,  myślę że powinieneś udać się po poradę jakiegoś dobrego psychologa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie do 10 lat,za zabicie nic sie nie dostaje,albo mandat 500 zł jak u mnie w Krasnymstawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...