Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulica Moniuszki w Biłgoraju. Dziura na dziurze (wideo)

Utworzony przez mieszkaniec, 7 kwietnia 2013 r. o 15:11 Powrót do artykułu
nie widzieliscie ul. Romanowskiego w Lublinie ta ulica jest mistrzem świata w kategorii ilości dziur ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję mieszkańcom, aaaale widać że to jakaś boczna droga, może warto używać alternatywnych? widać że ulica jest w bardzo złym stanie, nie warto łatać tylu dziur, może miasto zbiera kasę na remont całej ulicy? i jeszcze na końcu: "Ja osobiście w środę 3 kwietnia urwałem sprężynę zawieszenia w swojej hondzie." sprężyny nie da się urwać co najwyżej może ona pęknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają to za karę że wychowali hujokota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla wyjaśnienia-droga łącząca Biłgoraj z Gromadą jest drogą powiatową. W przypadku wypadków był tędy zorganizwany objazd dla drogi wojewódzkiej 835 Warto to zobaczyć, człowiek się już nie wkurza tyko śmieje;) A cały Biłgoraj to obecnie dziura nadziurze, nie ważne czy wojewódzka, powiatowa czy gminna. Nieliczne tylko nie posiadają wcale dziur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie nowy gmach starostwa /ok.10 mln.bez kredytu/ to powiat biłgorajski juz by zaorali.Ten filmik to pestka serowa- mówią że na drogi grosza co roku mniej.Dobrze że wyniosłem się z tego powiatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...