Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unia za to zapłaci

Utworzony przez onn, 4 września 2007 r. o 06:56 Powrót do artykułu
To stowarzyszenie ( wdług artykułu) to marnotrawcy naszych ( unijne też nasze) pieniędzy.Szukanie pracy bezrobotnym , inwentaryzacja strych bud, domy dla bezdomnych.W takie " głupoty" utopi się kazde pieniądze.Budowanie dróg-na to powinny iść unijne pieniądze a nie na "głupoty"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czego jest ministerstwo Kultury i Wydziały Kultury W Sejmikach, urzędach miast i gmin, Urząd Ochrony Zabytków. Instytucji jest od jasnej ..... ciasnej. Wiele zbiorów jest zapisanych cyfrowo a wiele można łatwo zapisać wystarczy zainteresować odpowiednie struktury. Niech ten Pan poruszy istniejące struktury a nie szuka kasy na boku. Tanie PAŃSTWO - HA HA HA HA HA !!!!!!!! PiSiak pokazuje co potrafi.ps. Niech spyta w podrzędnej gminie czy ustawa nie nakazuje utworzenia takiego archiwum, bo polecam stronę www Urzędu Ochrony Zabytków gdzie dowie się, że każda gmina ma mieć taki zbiór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja to widzę z innej strony, trochę śmieszy mnie wypowiedź pierwszego pana odnośnie krytyki tanie państwo hehehe - żeby było jasno i dla zrozumienia jestem apolityczny. Nie popieram ani PIS ani PO a tym bardziej SLD. Zacytuje Pana "Tanie PAŃSTWO - HA HA HA HA HA !!!!!!!! PiSiak pokazuje co potrafi.”I o to moja odpowiedź: Dziwię się, że jeżeli jest jakieś przedsięwzięcie to jest krytykowane tym bardziej, że sam zajmuję się architekturą. Uważam, że jest to bardzo dobry, zacny pomysł. To prawda niedługo doczekamy się, że nasze księgozbiory przestaną istnieć dlatego dobrze, że ktoś ma pomysł na wykorzystanie najnowszej technologii. Zajmuje się profesjonalnie grafiką rzeźby i numizmatyką stad mam pewne doświadczenie. A nie jakiś nieudacznik pisze że ktoś wyrywa kasę, drogi kolego zobaczysz , ze my w naszym województwie nawet połowy puli unijnej nie spożytkujemy i wiesz co się dzieje z tymi pieniędzmi przepadają nam. Widocznie jesteś słabo poinformowany w tej materii. A tryskasz jakąś zazdrością ;) Jeśli jesteś taki bystry i mądry proszę wymyśl coś..... Dlatego koniecznie trzeba wykorzystać środki unijne bo głupotą będzie ich niewykorzystanie. Proponuje koledze nabyć troszeczkę wiedzy merytorycznej w dziedzinie funduszy unijnych ;) Pozdrawiam Tomasz Kozłowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja to widzę z innej strony, trochę śmieszy mnie wypowiedź pierwszego pana odnośnie krytyki tanie państwo hehehe - żeby było jasno i dla zrozumienia jestem apolityczny. Nie popieram ani PIS ani PO a tym bardziej SLD. Zacytuje Pana "Tanie PAŃSTWO - HA HA HA HA HA !!!!!!!! PiSiak pokazuje co potrafi.”I o to moja odpowiedź: Dziwię się, że jeżeli jest jakieś przedsięwzięcie to jest krytykowane tym bardziej, że sam zajmuję się architekturą. Uważam, że jest to bardzo dobry, zacny pomysł. To prawda niedługo doczekamy się, że nasze księgozbiory przestaną istnieć dlatego dobrze, że ktoś ma pomysł na wykorzystanie najnowszej technologii. Zajmuje się profesjonalnie grafiką rzeźby i numizmatyką stad mam pewne doświadczenie. A nie jakiś nieudacznik pisze że ktoś wyrywa kasę, drogi kolego zobaczysz , ze my w naszym województwie nawet połowy puli unijnej nie spożytkujemy i wiesz co się dzieje z tymi pieniędzmi przepadają nam. Widocznie jesteś słabo poinformowany w tej materii. A tryskasz jakąś zazdrością ;) Jeśli jesteś taki bystry i mądry proszę wymyśl coś..... Dlatego koniecznie trzeba wykorzystać środki unijne bo głupotą będzie ich niewykorzystanie. Proponuje koledze nabyć troszeczkę wiedzy merytorycznej w dziedzinie funduszy unijnych ;) Pozdrawiam Tomasz Kozłowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...