Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unia znów dała miliony na remonty zamojskiej Starówki

Utworzony przez John, 23 października 2009 r. o 15:16 Powrót do artykułu
Dziennik Wschodni napisał:
W 2008 r. magistrat wydał ok. 8,5 mln euro na remont 5 zespołów fortecznych (prawie 6 mln zł uzyskał Funduszu Norweskiego).
Nie 6 milionów złotych tylko około 6 milionów euro!!! Poczytajcie sobie zanim coś napiszecie: http://www.eog.zamosc.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego? Jak roboty coraz mniej, a nie każdy jest budowlańcem czy restauratorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ci turyści maja tam dojechać??? arono - Busem? hahaahaa:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja ci turyści maja tam dojechać??? arono - Busem? hahaahaa:D
Może pociągiem? Pie^p**one PKP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Lublinie jakoś nie potrafią zorganizować kasy unijnej - darmozjady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nam po remontach jak niedługo mieszkaniec Zamościa nie będzie miał gdzie pójść na mecz. Nie tędy droga p. Prezydencie.... Zamoyski to widzi tylko Stare Miasto i tyle.... Woli dbać o turystów niż o mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze że coś tam sie dzieje, za jakiś rok to stare miasto będzie naprawde piękne, już teraz widać efekty prac renowacyjnych. A przecież za pieniądze UE modernizowane jest dodatkowo ZOO i Park miejski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się cieszę. Lepsze to niż nic. Przynajmniej nie będziemy się Starówki wstydzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...