Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnik zataił, że był w SB

Utworzony przez kolka, 21 maja 2009 r. o 07:21 Powrót do artykułu
Może zorientował się po miesiącu o co chodzi i zrezygnował z pracy w SB,więc chwała mu za to.Źle tylko,że nie był szczery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne !!! Przez kilkadziesiąt lat wcześniejszego życia nie wiedział co to jest SB i postanowił się zapisać żeby sprawdzić... proszę sobie jaj nie robić!! ps. Pozdrowienia dla starosty Kuropatwy który tak usilnie broni swoich Towarzyszy nie tylko z ZSL a i z SB jak się okazuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE KŁAMCĘ LUSTRACYJNEGO WYNALEŹLI ZA TAKĄ KASĘ ROCZNIE TAKIMI DU**RELAMI SIĘ ZAJMOWAĆ.TEN IPN TO JAKIEŚ CHORE TOWARZYSTWO. JA BYŁEM PRZEZ MIESIĄC W PISIE, A KIEDYŚ W TELEGRAFIE I PC PO MIESIĄCU I TEŻ MAM SIĘ Z TEGO SPOWIADAĆ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDno słowo h** nad hujami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Starosto , esbek na czele wydziału , miej Pan litość nad swoimi wyborcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Starosto , esbek na czele wydziału , miej Pan litość nad swoimi wyborcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przy takich okazjach zwykla mawiac Andrzej Gwiazda - juz na etapie kandydatow nie ma przypadkowych kandydatow. Ten gosc to maly pikus przy na ten przyklad takim Bonim ktory przez 15 lat szedl w zaparte, ze TW nie byl a przyznal sie dopiero jak zostawal szefem gabinetu premiera RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AJ PI EN napisał:
ALE KŁAMCĘ LUSTRACYJNEGO WYNALEŹLI ZA TAKĄ KASĘ ROCZNIE TAKIMI DU**RELAMI SIĘ ZAJMOWAĆ.TEN IPN TO JAKIEŚ CHORE TOWARZYSTWO. JA BYŁEM PRZEZ MIESIĄC W PISIE, A KIEDYŚ W TELEGRAFIE I PC PO MIESIĄCU I TEŻ MAM SIĘ Z TEGO SPOWIADAĆ??
ale po co skłamał, w tkich błachych sprawach zwłaszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny Tadeusz B. to kolejny działacz - polityk z nadania PSL. Ilu współpracowników i agentów kryją szeregi tej partii? Myslę, że nie bez kozery mówi się o nich arbuzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie hańbą byłoby gdyby był ministrantem a jako SB-ek służył wolnej ojczyźnie.Wtedy wolnej bo dzisiaj to wasal Watykanu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...