Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Usuwała klipsy i kradła ubrania

Utworzony przez buzal ..., 22 października 2014 r. o 18:46 Powrót do artykułu
Bieda i ubóstwo popycha ludzi do takich zachowań. Nie ma na chleb dla dzieci, to musi swoje frustracje skierować na kapitalistów. każdy obarczony dwójką, czy trojką dzieci jest gotów ponieść ryzyko. Wzięła za 3 tys. a sprzeda za połowę i tak nakarmi najbliższych. Jakby znała jakiś obcy język, to pojechałaby za granice, a tak musi radzić sobie sama. A tak miała na kilka miesięcy na chleb ... Smutne to i niepokojące tym bardziej, że wydatki rosną z dnia na dzień ... Profesjonalisty nie zatrzymają, ale biedną kobietę zaraz namierzają... mamy już niedługo wybory i naród pokaże, ze tylko partia prawdziwych Polaków potrafi zmienić wszystko na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieda i ubóstwo popycha ludzi do takich zachowań. Nie ma na chleb dla dzieci, to musi swoje frustracje skierować na kapitalistów. każdy obarczony dwójką, czy trojką dzieci jest gotów ponieść ryzyko. Wzięła za 3 tys. a sprzeda za połowę i tak nakarmi najbliższych. Jakby znała jakiś obcy język, to pojechałaby za granice, a tak musi radzić sobie sama. A tak miała na kilka miesięcy na chleb ... Smutne to i niepokojące tym bardziej, że wydatki rosną z dnia na dzień ... Profesjonalisty nie zatrzymają, ale biedną kobietę zaraz namierzają... mamy już niedługo wybory i naród pokaże, ze tylko partia prawdziwych Polaków potrafi zmienić wszystko na lepsze.
Tak a za braki zapłacą sprzedawczynie, które mają dzieci . Debilom powinni odcinać dostęp do internetu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieda i ubóstwo popycha ludzi do takich zachowań. Nie ma na chleb dla dzieci, to musi swoje frustracje skierować na kapitalistów. każdy obarczony dwójką, czy trojką dzieci jest gotów ponieść ryzyko. Wzięła za 3 tys. a sprzeda za połowę i tak nakarmi najbliższych. Jakby znała jakiś obcy język, to pojechałaby za granice, a tak musi radzić sobie sama. A tak miała na kilka miesięcy na chleb ... Smutne to i niepokojące tym bardziej, że wydatki rosną z dnia na dzień ... Profesjonalisty nie zatrzymają, ale biedną kobietę zaraz namierzają... mamy już niedługo wybory i naród pokaże, ze tylko partia prawdziwych Polaków potrafi zmienić wszystko na lepsze.
  masz rację, tylko, że jak ja nie mam za co żyć to nie decyduję się na dzieci, ale mnie wkurwiają takie baby co rodzą żyjąc samemu w biedzie, do tego jak ma dzieci to nie wyjedzie za granicę nawet znając język bo co z dziećmi zrobi, po trzecie, kolejne wybory gówno dadzą, były już niejedno i co mamy, jeszcze gorsza bieda, także ja nie idę, pierdolę ten kraj, bo to i tak nic nie zmieni, wystarczy jak mnei solidaruchy z lat 80 oszukały min. wałęsa, nie jestem idiotką, aby co wybory dawać się robić w balona i dalej chodzić głosować na tych co się pchają do koryta  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w artykule jest chociaż jedno słowo że owa kobieta ma dwójkę dzieci i zero środków do życia i dlatego kradła? Bo czytałem artykuł dwa razy i nic takiego nie było, a nawet gdyby to ów towar szybko by spieniężyła, a tym czasem mamy napisane że ubrania kradzione przez 4 miesiące leżały u niej w domu więc miała za co żyć.  Dziwi mnie że pierwszy komentarz napisany prawdopodobnie przez trolla internetowego (odsyłam tych co nie znają tego określenia do definicji słowa trollowanie na wikipedii) wywołał takie poruszenie, szczególnie że autor wymyślił jego większą część o czym pisałem w pierwszym zdaniu tej wypowiedzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo często ludzi popycha bieda do takich rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...