Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na jeże. Urząd ostrzega kierowców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2017 r. o 20:18 Powrót do artykułu
Dziś, wracając z pracy, zatrzymałem auto na drodze (podlubelskiej, gminnej), aby przepuścić jaśnie pana Jeża, który miał w nosie pas drogowy i sobie spacerował po nim jak po parku. A jak się fajnie "zjeżył", jak zatrąbiłem krótko nań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżu malusieńki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widziałam kilka lat temu jeża wyścigowego, gnał w poprzek jezdni i pierwszy raz w życiu zobaczyłam jak ma dłuuuugie tylne nogi. Wyglądał komicznie, prawie jak mały kangurek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnie zabiorę takiego jeżyka do siebie.... może wtedy pozbyłabym się robactwa i gryzoni, które ryją pod darnią....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze pomoc koszenie poboczy, bo latwiej zauwazyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŻU NAJDROŻSZY UWAŻAJCIE!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...