Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W pół wieku wyleczył pół miliona ludzi

Utworzony przez waldek, 29 października 2007 r. o 07:17 Powrót do artykułu
Doktor Piotr Stokowski z Łaszczowa jest starszy i dalej świetnie pracuje.Sądzę,że nie myśli wcale o emeryturze.Może znacie też starszych dobrych lekarzy.Proszę wpisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś tak nie po polskiemu napisany ten artrykuł.Nie dość że popełniono błędy językowe,to w dodatku informacja jakaś taka dziwna.Niby doktor a ukończył liceum felczerskie,niby felczer-a ukończył lubelską AM.....Jakoś nie chronologicznie to wszystko opisane.A może to dlatego,że wczoraj była niedziela i można było sobie co-nieco i do dzisiaj trudno się myśli!Ile zapłacił naczelny za te bzdury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłaciłem według stawek redakcyjnych. Jeżeli chce Pan/Pani porozmawiać o tym artykule, to podaję mój telefon: 0-81 46-26-802.pzdr. Krzysztof Wiejak, red. naczelny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wydaniu papierowym Dziennika jest wszystko dobrze napisane. Najpierw przeczytaj wydanie papierowe a późniek komentuj w Internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem o czym ma z panem rozmawaic ten gosciu co sie 1y wpisal, ja bym za taki belkot wogole nie zaplacil i wstyd by mi bylo to puscic do druku, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to znaczy wszystko w porzadku, a czemu tutaj jest nie teges? wy szyscy to chyba dziennikarze po wankowiczu jestescie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak wogóle to oco ci chodzi ? Czego się czepiasz ? Zazdrościsz czy co ? Jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to twój problem. Dla mnie ten artykuł jest fajny, bo tzreba pokazywać takich ludzi, to byli prawdziwi doktorzy (czytaj lekarze). Kiedyś ludzie chodzili do doktora, później był lekarz. Tak się mówiło. Polecam więcej nauki a dopiero potem zasuadanie przed komputerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...