Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W VW Golfie jechało 10 osób. Zatrzymali się na drzewie

Utworzony przez ==GOŚĆ==, 5 lutego 2009 r. o 15:00 Powrót do artykułu
brak wyobrażni. dobrze ze zatrzymał się na drzewie a nie np na przystanku z ludzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo jazdy powinno być od 21 roku życia.To ci co wprowadzili przepisy, które pozwalają gówniarzom wyrabiać sobie prawka są wspólnikami dokonanych morderstw w wypadkach z udziałem młodocianych niby- kierowców.Winni są politycy,którzy wprowadzają takie przepisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, najlepiej to by było wprowadzić prawo jazdy od 65 roku życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał 23 napisał:
Prawo jazdy powinno być od 21 roku życia.To ci co wprowadzili przepisy, które pozwalają gówniarzom wyrabiać sobie prawka są wspólnikami dokonanych morderstw w wypadkach z udziałem młodocianych niby- kierowców.Winni są politycy,którzy wprowadzają takie przepisy.
To może pochwal sie za ile lat ty zrobiłeś prawo jazdy??? Myśle, że za 17-18, bo jesteśmy jak sądze w tym samym wieku! I popatrz prawie 7 lat jeżdzę i jakoś żyję, tak samo jak reszta osób, która robiła prawko w podobnym wieku. A, że się trafi taki jełop to nie znaczy, że reszta społeczeństwa musi ponosić za to konsekwencję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,że kilku padnie bo inaczej strach wyjechać na ulice ! Przynajmniej trwałe kalectwo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Mam nadzieję,że kilku padnie bo inaczej strach wyjechać na ulice ! Przynajmniej trwałe kalectwo..
Zastanów się co mówisz... Tobie nikt nie życzy śmierci.. Jeśli chodzi o art. to nie chcę komentować. Młodzi są głupi... i będą mieli nauczkę do końca życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle tylko ze on nie mial prawajazdy i wypil a nie wszyscy mlodzi kierowcy pija;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zastanów się co mówisz... Tobie nikt nie życzy śmierci.. Jeśli chodzi o art. to nie chcę komentować. Młodzi są głupi... i będą mieli nauczkę do końca życia...
Zastanowiłem się i...jak wyżej. Wolę aby padł niejeden deb*** niżeli spotkać miałoby to mnie po spotkaniu z takim burakiem.Jasne ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 letni Łukasz zmarł w dniu 20 luty po ciężkich bardzo obrażeniach z ciężkim żalem to piszę bo byłam z nim do końca i żadnej matce to nie życzę żeby przez gówniarza pochować własne dziecko a co do kierowcy to on nie pierwszy raz brał samochód i ojciec nie zaragował chciał pokazać jak się wpada w poślizg i powinien być karany jako osoba dorosła chciałabym żeby było prawo takie jak jest w Niemczech było by mniej wypadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...