Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W więzieniu w Zamościu palą marihuanę?

Utworzony przez xxxx, 21 lipca 2010 r. o 15:06 Powrót do artykułu
zgadnijcie kto puszcza te narkotyki na teren jasne chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako manna z nieba raczej nie spadła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok !!! taka wiadomość, ze aż trzeba o tym w gazecie pisać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe niemoze byc, a jutro bedzie ze mlodziez w szkolach srednich cpa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKBY MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOSCI ZNAŁO POJECIE SŁOWA resocjalizacja TAKICH PRZYPADKÓW BY NIE BYŁO. WIEM JAK TO JEST BO SAM TROCHE CZASU SPEDZIŁEM W ZK. I DYREKCJA NIEZNA POJECIA TEGO SŁOWA, WSZYSTKO OPIERA SIE NA PAPIERKACH I ONI TWIERDZA ZE W PL WIEZIENIACH JEST RESOCJALIZACJA HEHE SMIESZNI SA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niee ??? Serio narkotyki w więzieniu ??? Ciekawi mnie, który z funkcjuszy powiedział o tym koleżkom. Taka informacja nie powinna się przedostać na wolność. Zresztą jak i żadna inna, która odnosi się do tego co dzieje się za murami. Ktoś w Zamościu ma za długi język.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mają palić, Camele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SADZIC!PALIĆ!ZALEGALIZOWAC!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro już wiemy kto pali owe narkotyki to teraz sprawdźmy kto narkotyki wpuścił z zewnątrz na teren ZK, czyżby osadzeni nie byli odosobnieni w paleniu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem tam i to prawda jest jebac psy o i klawiszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...