Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wybory na wójtów, burmistrzów i prezydentów swoją drogą, ale nie ma wśród kandydatów na te stanowiska młodych ludzi. Za to mamy szansę głosować na młodych do Sejmiku Województwa Lubelskiego. Zapraszam do zapoznania się z moim kandydatem - Sebastianem Jabłońskim. On startuje z 4 miejsca na liście nr. 11 Link na jego stronę: http://sebastianjablonski.blog.onet.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można zauważyć na zdjęciu prez. M. Zamoyski jest zmęczony, znużony. Stery rządów powienien przejąć ktoś nowy, poseł Zawiślak. A poza tym nie zagłosuję na kogoś, kto ma średnie wykształcenie, mimo że pochodzi z rodziny o koligacjach szlacheckich. Szlachectwo zobowiązuje. Potomkowie M. Zamoyskiego to ludzie wykształceni (niezależnie od tego, co faktycznie potrafili i dali Polsce. Stawiam na Zawiślaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek ja też stawiam na Zawiślaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, bardzo dobre spostrzeżenie: Pan Zamoyski jest zmęczony, bo ciężko pracuje na rzecz miasta. Pan Zawiślak z wyższym wykształceniem jest świeżutki, bo się zajmuje kreowaniem własnego wizerunku. A Pan Zamoyski nie skończył studiów egzaminem magisterskim, bo miał większą wiedzę od wszystkich profesorów i był w tamtych czasach z racji pochodzenia persona non grata nawet na KULu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Pan Zawiślak wie,że być posłem i nie odpowiadać za nic i tylko posłusznie podnosić rączkę nad uchwalanymi ustawami,być bez własnego zdania i na polecenie swego klubu wykonywać co klub nakaże - TO JEST CAŁKOWICIE CO INNEGO ANIŻELI ODPOWIADAĆ ZA WSZYSTKO CO SIĘ DZIEJE W 60 TYSIĘCZNYM MIEŚCIE???????????????????? Jeśli Pan Zawiślak tak chce prezydentury to niech udowodni co i czym się wykazał na Wiejskiej? Czy zgłosił np. do laski marszałkowskiej swój osobisty protest przeciwko poczynaniom ministra Sawickiego, który "nie zdążył " na czas i nie złożył do Brukseli wniosku o dotacje dla producentów tytoniu? Był posłem i miał prawo zgłosić wniosek w imieniu tysięcy swoich wyborców, miał prawo z trybuny sejmowej wnioskować nie o odwołanie tegoż Pana ale o jego ukaranie. Czy zrobił to ??? Nie !!! Był i jest posłusznym wykonawcą swego klubu, był zdyscyplinowany. Jeśli uczynił to a ja tego nie zauważyłem w mediach - to bardzo przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...