Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trudna sytuacja i dla matki i dla ew. nowych rodziców jeśli chłopiec ich już ma. Sąd musi wydać salomonowy wyrok ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzielna kobieta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiedzą, że to Polki zostawiły? A może to byli mężczyźni? A może inna narodowość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobietę trzeba przebadać psychicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciężko, strasznie trudna sprawa nie zazdroszcze ani tej kobiecie ani temu kto bedzie decydował o losie dziecka.na pewno jest bardzo odważna - wkońcu dziecko zyje łatwo jest wypowiadać sie ludziom którzy nie wiedzą co było przyczynął takiego zachowania - moze własnie to ta kobieta uratowała zycie temu dziecku bo np ojciec dziecka namawiał ją do aborcji albo czegos gorszego a może to był szok poporodowy???? Ja jak urodziłam synka to było dziecko które kobieta zostawiła strasznie było mi go zal...karmiłam je zresztą jak inne Panie na oddziele była to dziewczynka śliczna i niczemu niewinna a matka tej dziewczynki nawet nie chciała jej zobaczyć i to było dla mnie niewiarygodne jak ta kobieta mogła tak zrobić, krzyczała na wszystkich bo ludzie próbowali jej tłumaczć ze jak zobaczy dziecko to sie zakocha kobieta wyszła ze szpitala a dziecko zostało gdybym mogła je wtedy ze soba zabrać ... echhhhhhhhh Jest tez druga opcja a mianowicie taka że to była jakaś k**rwa i teraz nie może zyć z wyrzutami sumienia !!!!   długi i uciążliwy proces    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
was trzeba przebadac 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudna sytuacja i dla matki i dla ew. nowych rodziców jeśli chłopiec ich już ma. Sąd musi wydać salomonowy wyrok ;-)
Dziecko nie zostało przekazane jeszcze do adopcji... Matka zawsze ma bodajże 6 tygodni do namysłu. Nawet jak zostawia w szpitalu więc nie ma mowy o żadnych rodzicach adopcyjnych na tę chwilę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje, aby meszczyzni nie zabierali w takiej sprawie glosu, bo nie o tym maja zielonego pojecia. niech lepiej sobie "pogadaja" o pilce nozne, lub samochodach. tej pani powinno sie pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje, aby meszczyzni nie zabierali w takiej sprawie glosu, bo nie o tym maja zielonego pojecia. niech lepiej sobie "pogadaja" o pilce nozne, lub samochodach. tej pani powinno sie pomoc.
przepraszam za blad: "mezczyzni" i inne "potkniecia" :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Dzięki oknu życia? oknu? chyba OKNIE...ojoj takie blędy w artkule  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...