Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie ma to jak patologia rodzi dzieci, a może tak przymusowa sterylizacja dla takich .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier.... ale ludzie mają życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa w takich momentach stwierdzam, że nie mam co narzekać na moje życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynym mądry rozwiązaniem moim zdaniem jest PRACA, dać ludziom pracę (a nie odbierać) a wszystko wróci do normy, ponieważ różnego rodzaju patologie rodzą się z biedy lub skrajnego ubóstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram pomysł sterylizacji dla rodzin patologicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jedynym mądry rozwiązaniem moim zdaniem jest PRACA, dać ludziom pracę (a nie odbierać) a wszystko wróci do normy, ponieważ różnego rodzaju patologie rodzą się z biedy lub skrajnego ubóstwa.
zgadzam się z tym.DAC LUDZIOM PRACĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciach napisał:
Popieram pomysł sterylizacji dla rodzin patologicznych.
Jeśli będziesz sponsorem takich zabiegów? Chyba nie wiesz o czym piszesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciach napisał:
Popieram pomysł sterylizacji dla rodzin patologicznych.
Jeśli będziesz sponsorem takich zabiegów? Chyba nie wiesz o czym piszesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
zgadzam się z tym.DAC LUDZIOM PRACĘ.
ciekawie jak lenia zmusisz do pracy, gdzie on z opieki społecznej i tak dostanie na wódę i to za darmo. Także wcale nie jest tak, e nie ma pracy, tylko oni nie chcą pracować Znam takich pijaków, uważają, ze za 1000-1400 tak jak inni pracują, oni nie będą się poniżać za tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też płakałbym gdyby obok pito wódkę a mnie nikt nie poczęstował !!! O co chodzi autorowi artykułu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa dostała ja pieniądze za wywiad i mogła ja se chlapnac z mamuską. a wy werbkowieckie buraki co po cichaczu robita, w brudnych majtolach chadzata i was cuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...