Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiceszef Rady Miasta nie chce być VIP-em

Utworzony przez luz, 30 października 2008 r. o 07:59 Powrót do artykułu
Zdjęcie nieciekawe. Mnie też sprawa zatkała. Swoja drogą nie wiem jakiej wysokosci mandat powinien być wystawiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie wypowiedzi radnych powinny być normą. W końcu są przedstawicielami tych wyborców, którzy są z tego parkingu wypraszani. Nie dziwię się, że ten pan się zawstydził. I chwała mu za to. Chociaż jeden nie myśli tylko o sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są ludzie, którzy mają swoje zdanie, ale się z nim nie zgadzają. Jak uznaję, że zaparkowałem w niedozwolonym miejscu zabieram natychmiast samochód to po pierwsze. Co za kretyństwo żądać pouczenia albo mandatu i zostawić auto. To i tak jest oczekiwanie innego traktowania niż zwykłych mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda, to prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKO PRZEWODNICZĄCEMU RADY NALEŻY SIE MIEJSCE I KONIEC. PREZYDENT POWINIEN O TO ZADBAĆ. A PAN PRAWODNICZĄCY NIECH NIE STROI SIE W PIÓRKA, ŻE ŹLE SIE POCZUŁ BO GO ZNAJĄ. NIECH NIE BĘDZIE TAKI SKROMNY. JAK MU SIE NIE PODOBA - NA PIECHOTKĘ DO URZĘDU PANIE PRAZEWODNICZĄCY - NA PIECHOTKĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKO PRZEWODNICZĄCEMU RADY NALEŻY SIE MIEJSCE I KONIEC. PREZYDENT POWINIEN O TO ZADBAĆ. A PAN PRAWODNICZĄCY NIECH NIE STROI SIE W PIÓRKA, ŻE ŹLE SIE POCZUŁ BO GO ZNAJĄ. NIECH NIE BĘDZIE TAKI SKROMNY. JAK MU SIE NIE PODOBA - NA PIECHOTKĘ DO URZĘDU PANIE PRAZEWODNICZĄCY - NA PIECHOTKĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKO PRZEWODNICZĄCEMU RADY NALEŻY SIE MIEJSCE I KONIEC. PREZYDENT POWINIEN O TO ZADBAĆ. A PAN PRAWODNICZĄCY NIECH NIE STROI SIE W PIÓRKA, ŻE ŹLE SIE POCZUŁ BO GO ZNAJĄ. NIECH NIE BĘDZIE TAKI SKROMNY. JAK MU SIE NIE PODOBA - NA PIECHOTKĘ DO URZĘDU PANIE PRAZEWODNICZĄCY - NA PIECHOTKĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu się powtarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ta kobieta nie musiała aby załatwić ważnej sprawy. Nikt ze strażników nie zapytał, tylko pogonili ją. Ma szczęście, że nie wlepili jej mandatu. A p. Gramatyce gratuluję logicznego myślenia, chociaż na takim stanowisku tego się nie wymaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko tu jest do góry nogami. Przewodniczący co się domaga, ale samochód zostawia w niedozwolonym miejscu, komendant co ma podójną taksę dla zwykłych obywateli i zamojskich ViP-ów i radni co dziwią się skąd to zamieszanie (przecież nieładnie kablować na kolegów, choćby nie wiem co zrobili). Całość nie napawa optymizmem. Może przynajmniej niektórych ta sytuacja pobudzi do refleksji. To będzie jedyny skutek akcji przewodniczącego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Qmendancie, a na Placu Stefanidesa lub przy Piłsudskiego to nie mógł zaparkować? Nie mógł się przejść kilkadziesiąt metrów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co to całe zamieszanie. Z jednej strony ,jeśli radni mają karnety parkingowe na Rynek Solny to powinni bez problemu w dniu sesji zaparkować swój samochód. Z drugiej strony Straż Miejska powinna o to zadbać. Wskazywanie przez Straż radnym miejsc do zaparkowania w innych miejscach nieoznaczonych jest nie zgodne z prawem , a przyzwolenie jest naganna zwłaszcza w stosunku do zwykłych obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...