Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielkie, śnieżne zaspy na ulicach Zamościa

Utworzony przez xxx, 2 lutego 2010 r. o 10:14 Powrót do artykułu
a w Hrubieszowie mamy 20 stopień zaśnieżenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Ustce większe zaspy na plaży. Parę zdjęć i filmów z ostatnich paru dni z Ustki. http://www.youtube.com/watch?v=I0Ilh-Yl2yE http://www.youtube.com/watch?v=VuFUL3zuEOw http://www.youtube.com/watch?v=VuFUL3zuEOw http://www.youtube.com/watch?v=G3lemkNle0k http://www.youtube.com/watch?v=04SCnuqLpxU http://forum.gp24.pl/Pare-zdjec-z-plazy-t34291.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego w tym mieście nie odśnieża się chodników, tylko breja leży i ciężko się chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie do Pana Matwiejczuka, mieszkańca os. Karolówka: dlaczego pług odśnieżający ul. Prusa, wiodącą do szkoły nr. 8 i Gimnazjum nie oczyszcza ulicy Szkolnej, też prowadzącej do szkoły? Wjeżdżając w tę uliczkę, żeby dowieźć dzieci na lekcje od razu ryje się w zaspę, potem nie ma możliwości, aby na zakręcie gdzie łączy się ul. Szkolna z Wyspiańskiego zawrócić, bo leżą tam pryzmy nie usuniętego śniegu. Przypominam, że to jest ulica, gdzie miasto ma obowiązek usuwać zalegający śnieg, tym bardziej, że dziesiątki samochodów wjeżdża tam z dzieciakami. Pan prezydent, Inspektor nadzoru jakiegoś tam apelował do właścicieli posesji, aby oczyszczali chodniki i tam właśnie, w tej ulicy chodnik jest systematycznie odśnieżany i antypoślizgowo posypywany. Więc pytam, ja jak Zarząd Dróg Grodzkich wywiązuje się ze swoich powinności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurdę to wszystko zaczęło się właśnie roztapiać i porobiły się strumyki, rzeki i jeziora. Jak przyjdzie odwilż miasto utonie. A nie lepiej byłoby z tym śniegiem od razu na jakąś przyczepę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiszka. Przyszedłem do domu i mam mokre skarpety. I teraz sobie zadaję pytanie, czy się spociłem, czy się zamoczyłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ewa~ napisał:
A ja mam pytanie do Pana Matwiejczuka, mieszkańca os. Karolówka: dlaczego pług odśnieżający ul. Prusa, wiodącą do szkoły nr. 8 i Gimnazjum nie oczyszcza ulicy Szkolnej, też prowadzącej do szkoły? Wjeżdżając w tę uliczkę, żeby dowieźć dzieci na lekcje od razu ryje się w zaspę, potem nie ma możliwości, aby na zakręcie gdzie łączy się ul. Szkolna z Wyspiańskiego zawrócić, bo leżą tam pryzmy nie usuniętego śniegu. Przypominam, że to jest ulica, gdzie miasto ma obowiązek usuwać zalegający śnieg, tym bardziej, że dziesiątki samochodów wjeżdża tam z dzieciakami. Pan prezydent, Inspektor nadzoru jakiegoś tam apelował do właścicieli posesji, aby oczyszczali chodniki i tam właśnie, w tej ulicy chodnik jest systematycznie odśnieżany i antypoślizgowo posypywany. Więc pytam, ja jak Zarząd Dróg Grodzkich wywiązuje się ze swoich powinności?
No, jak wszędzie jest mokro i rozchlapane, to trudno, ale tam gdzie szkoły i dowożenie dzieci na lekcje, to już powinno być odśnieżane. Ale kto tam się interesuje tym, urzędasy? Masz nadzieję, że coś zrobią? Daj im wysoką premię i obiecaj następną, to raz dwa przyjadą i śnieg odwalą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani to jest zima. Jest śnieg, lód i mróz. Brać łopaty do ręki i odśnieżać. Dzieci do szkoły powinny chodzić pieszo. Pan Przewodnićzący osiedla Orzeszkowej zapomniał powiedzieć, że połowa garaży to byly magazyny handlujących na ryneczku. Mieszkańcy jednego bloku jakby się chciało to mogliby odśnieżyć cale osiedle. Do roboty!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuno Wróć i Wróćcie prace w czynie społecznym !!!... ludzie:łopaty w ręce i WIO do roboty !!! -będzie MEGA-OSZCZĘDNOŚĆ dla miasta i dzięki temu władze Zamościa pokupią sobie nowe świeżutkie bryki :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zima napisał:
Kochani to jest zima. Jest śnieg, lód i mróz. Brać łopaty do ręki i odśnieżać. Dzieci do szkoły powinny chodzić pieszo. Pan Przewodnićzący osiedla Orzeszkowej zapomniał powiedzieć, że połowa garaży to byly magazyny handlujących na ryneczku. Mieszkańcy jednego bloku jakby się chciało to mogliby odśnieżyć cale osiedle. Do roboty!!
No, jeszcze czego, niedoczekanie twoje. Zapieprzam codziennie przed swoją posesją i odśnieżam chodnik, posypuję, żebyście sobie kulasów nie połamali, bo to jest moja powinność. Ale ulicy za cholerę nie będę czyścił, to nie moja broszka, tylko drogowców, którzy jak zwykle obudzili się z ręką w za...ym nocniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się do cholery na tej uliczce Szkolna- Wyspiańskiego dzieje? Nie mogłem dowieźć okien do zakładu szklarskiego, bo trudno tam wjechać, czy drogowcy mają w d..pie ten kawałek drogi? Widziałem już niejeden wpis skarżący się na ZDG i jego szefową, to przekracza ludzkie pojęcie, co te urzędasy robią? Grzeją się na posadkach i nie wywiązują się z tego, co do nich należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Co się do cholery na tej uliczce Szkolna- Wyspiańskiego dzieje? Nie mogłem dowieźć okien do zakładu szklarskiego, bo trudno tam wjechać, czy drogowcy mają w d..pie ten kawałek drogi? Widziałem już niejeden wpis skarżący się na ZDG i jego szefową, to przekracza ludzkie pojęcie, co te urzędasy robią? Grzeją się na posadkach i nie wywiązują się z tego, co do nich należy.
Masz rację, w tym miasteczku rządzą dziwni ludzie, przeważnie osiedleńcy napływowi z pobliskich wsi, którzy nie poznali jeszcze zasad wywiązywania się z urzędniczych powinności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie na tych forach skarżą się i narzekają-na pewno mają ku temu jakieś(większe lub mniejsze) powody. Ale czy ktoś z"rządzących"tym miastem czyta te fora??? - I TO JEST ZASADNICZE PYTANIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ludzie na tych forach skarżą się i narzekają-na pewno mają ku temu jakieś(większe lub mniejsze) powody. Ale czy ktoś z"rządzących"tym miastem czyta te fora??? - I TO JEST ZASADNICZE PYTANIE...
A gdzie tam urzędasy czytają. Oni mają w du...żym poważaniu te nasze lamenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...