Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wkrótce wyrok ws. fałszowania recept przez radnego Misztala

Utworzony przez lekarz_z_lublina, 15 czerwca 2010 r. o 15:32 Powrót do artykułu
Miej trochę godności i sam oddaj mandat do rady sejmiku. Wstyd mi za takich lekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adwokat chyba kpi z ludzi, prawa i rozsądku, jaka to osoba godna zaufania jeżli połakomił sie na takie drobne kwoty. Dzisiejszy radny a wcześniej poseł tak zasmakował bycia "kmś" że już kilka razy zmieniał przynależność partyjną byle by zostać wybranym. Szkoda ze nikt nie zechciał tracić czasu w sądzie gdy zbierał podpisy jako kandydat na posła pod pretekstem bezpłatynych badań okulistycznych bo to nie miało nic wspólnego z etyką lekarską ani z uczciwością. Osoba piastująca taką funkcję ponoć zaufaqnia publicznego nie powinna się uchylać od konsekwencji a sąd powinien właśnie z tego względu wymierzyć surowszą karę . To zwykłe naciąganie i nadużycie zaufania publicznego. Miałęm nieprzyjemność poznac tego pana osobiście i nie mam o nim najlepszego zdania nie oceniam go jako lekarza bo nie znam sie na tym ale jako człowiek robi niestety potwierdzone wrażenie karierowicza i naciągacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre jak nie ma co powiedziec to opowiada ze to sprawa polityczna a ktory to z politykow jasnie panu lekarzowi powiedział,zeby wypisywal recepty takie a nie inne?????. co ma piernik do wiatraka fakt jest faktem ze wypisywal.a tak ciekawy jestem jaka partie teraz obierze pan okulista?????facet ma jeszcze tupet a czy bardzo znany jak przekonywal pan mecenas to nie wiem z tego ze nie stawial sie w sadzie na wezwania to napewno.moze by tez sad podliczyl koszt calej sprawy????ile to podatnikow kosztowalo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem, jak się dziś czują ci, którzy głosowali na tę osobę hmm "godną zaufania"? Zero klasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego autor tekstu nie przypomniał że pan radny jest drugą kadencję wybrany z listy Samoobrony, a obecnie sympatyzuje z PO i to z jej rekomendacji zasiada w fotelu przewodniczącego Komisji Zdrowia Sejmiku? Co prawda kole w oczy? Boi się Pan narazić? Jeśli się wybiera taki zawód trzeba pisać i rzeczy za które można dostać po głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...