Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko koni żal, ach żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która to ze stajni w Wólce? Można jakoś pomóc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTÓRA TO STADNINA BO TAM SĄ DWIE??????? KTOŚ WIE???????? TO NIECH NAPISZE BO NIE WIADOMO???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
Która to ze stajni w Wólce? Można jakoś pomóc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Masz siano to na pewno się teraz przyda. To stadnina M.Wasil ta po lewej stronie przy drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.zamosc.tv/wideo.html?task=video...link&id=922
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żebyś wiedział max że żal koni tam był taki słodki źrebak-kuc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczność forum re-volta jest gotowa udzielić pomocy w tej sprawie. http://re-volta.pl/f...index.php/topic,17516.0.html Proszę przekazac zainteresowanym informację o takiej mozliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta druga - nie tarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nie tylko koni żal chociaż wiadomo że ich najbardziej bo to one najwięcej wycierpiały ale pracy ludzi którzy budowali przez te kilka lat to wszystko też żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na świecie Koni piszą ,że Tarka Szpatuśków, czy ktoś wie napewno która, chcę dzwonić z propozycją pomocy i nie wiem czy do Szpatuśki, czy do Wasila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To stadnina Wasila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
na świecie Koni piszą ,że Tarka Szpatuśków, czy ktoś wie napewno która, chcę dzwonić z propozycją pomocy i nie wiem czy do Szpatuśki, czy do Wasila
witam, nie spłonęła Tarka, tylko stadnina w gosp. agroturystycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spaliła sie stadnina u WASILA aby wszyscy wiedzieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie Pan Bóg
Ostatnio edytowany 28 lutego 2010 r. o 14:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam ani Państwa Wasili ani Szpatuśki, ale gdybyście mieli odrobinę człowieczeństwa to byście nie cieszyli się z tego że tak cierpiały zwierzęta , trzeba być wyzutym z wszelkich uczuć żeby pisać takie komentarze.Poprostu brak mi słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgineło 7 koni ...to prawda ...ale uratowano 20 a nie 21 ... a co do tej konkurencji - dlaczego P.Wasila ktoś nazwał że jest jakis okrutny czy coś ??? normalny człowiek który chciał załozyć sobie gospodarstwo agroturystyczne ...i nie uważam żeby robił to na przekór P.Szpatuśce ! zresztą u P.Szpatuśki i tak więcej się dzieje niż u P.Wasila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
KTÓRA TO STADNINA BO TAM SĄ DWIE??????? KTOŚ WIE???????? TO NIECH NAPISZE BO NIE WIADOMO???????
STADNINA KONI KTÓRA JEST ODDALONA OD ULICZY GŁOWNEJ O 300 METRÓW należy do P.Szpatuśki i to nie ona spłonela tylkostadnina u P.Wasila . znajduje się obok ulicy jadąc od zamościa w stronę Zwierzyńca znajduje sie po lewej stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozłowski napisał:
....
Jak mozna wypisywac takie bzdury. Czlowieku zastanow sie najpierw trzy razy zanim cos takiego napiszesz!!! To nie zadna konkurencja, a jesli juz to zdrowa. Wasil i Szpatusko sa znajomymi i ze soba wspolpracuja. Stala sie wielka tagedia, trzeba wspolczuc i zastanowic sie jak pomodz, a nie szkalowac
Ostatnio edytowany 28 lutego 2010 r. o 23:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MP napisał:
Jak mozna wypisywac takie bzdury. Czlowieku zastanow sie najpierw trzy razy zanim cos takiego napiszesz!!! To nie zadna konkurencja, a jesli juz to zdrowa. Wasil i Szpatusko sa znajomymi i ze soba wspolpracuja. Stala sie wielka tagedia, trzeba wspolczuc i zastanowic sie jak pomodz, a nie szkalowac
Masz rację stała się tragedia i trzeba współczuć oraz zastanowić się jak pomóc.Tylko ja dobrze znam wszystkich Wasilów i mam duże wątpliwości czy stary Marian by Tobie pomógł gdyby Ciebie spotkało nieszczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...