Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wrócił z Anglii do Zamościa. Został brutalnie pobity

Utworzony przez Gość, 11 czerwca 2013 r. o 11:21 Powrót do artykułu
Kara śmierci dla wszystkich.. tyle ode mnie. Szkoda pieniędzy podatników aby to ścierwo przez procesy przeprowadzać i potem w więzieniu utrzymać. Nabój to koszt około kilku złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" 49-letni mieszkaniec Zamościa, wracając do domu zaatakowany został przez kilku zamaskowanych kominiarkami mężczyzn. Policjanci zabrali się za poszukiwanie napastników. Na jednej z ulic zatrzymali do kontroli osobowego Opla. Podróżowało nim czterech mieszkańców Zamościa i okolic w wieku od 16 do 20 lat. Kierowca i trójka pasażerów zostali zatrzymani pod zarzutem udziału w rozboju. Dorośli trafili do policyjnego aresztu, 16-latek osadzony został w izbie dziecka w Lublinie. Do celi w zamojskiej komendzie trafił też podejrzewany o współudział w napadzie 29-letni mieszkaniec Zamościa"   ... mam nadzieję, że te zawszone gnojstwo poczuje smak realnej celi w pierdlu. Kilka lat (bez zawiasów) nauczy rozumu te bezmózgie szumowiny. A ich rodzice tez powinni spuścić swoim synkom solidny łomot za bandytyzm.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znając tych osób, nie odpowiedzialnym wydaje się zabawa w Boga i wydawanie wyroków. Nie życz innemu co Tobie nie miłe, osądzeni zostaną niewątpliwie i mam nadzieję, że sprawiedliwie. Kara śmierci nie obowiązuje w Polsce, więc bezsensowne pisanie o tym niczego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda dresów i oszołomów w tym Zamościu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem tego zdania że jak by było zajęcie dla tych osób a w szczególności  praca czy coś w tym stylu to by nie było rozbojów, napadów właman czy kradzieży. Ludzie popatrzcie z tej strony wybierając się o tak później porze i z dużą kwotą pięniędzy idąc pieszą to gościu powinien też przewidzieć że nigdzie nie jest bezpiecznie i mógł jechać autem czy nawet taxą mając pieniądze w portwelu. A z drugiej stony co fakt to fakt powinni przeprosić zadość uczynienie zapłacić i jakiegoś kuratora a nawt zawiasy. Może to był pierwszy taki szczeniacki wybryk. A w wiezieniu czego się nauczy czy w poprawczaku? Spójżcie na to że więzienie poprawczak czy izba dziecka to nie jest rozwiązanie bo mogą po latach wyjść i gorzej narozrabiać a każdemu należy się jakaś szansa czyż nie prawda??? Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...