Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego agenci służb antypolskich z Fizyka w Szkole wykradli moje odkrycie? 12 stycznia 1997 roku odkryłem, że częstość obiegów jest ilorazem drogi liczbowej n i czasu trwania ruchu t=nT, czyli częstotliwość v=n/t=1/T. n mówi nam jaką częścią bazy jest badana (rozpatrywana) wielkość rzeczywista. Plagiat moich pięknych wniosków twórczych jest zbrodnią na narodowości polskiej!!!! Zbrodnie na narodowości polskiej nie mogą być przedawnione. Mam wskazać winnych. Kogo? Życia mi nie wystarczy na finał. Sprawa jest prosta. Ja jestem autorem tego odkrycia i koniec. Ale kto ten fakt potwierdzi, skoro fizycy, to zdrajcy narodowości polskiej ? Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 tyś funtów... ciekawe skąd pochodziły takie pieniądze i czy był opłacony od nich należy podatek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego agenci służb antypolskich z Fizyka w Szkole wykradli moje odkrycie? 12 stycznia 1997 roku odkryłem, że częstość obiegów jest ilorazem drogi liczbowej n i czasu trwania ruchu t=nT, czyli częstotliwość v=n/t=1/T. n mówi nam jaką częścią bazy jest badana (rozpatrywana) wielkość rzeczywista. Plagiat moich pięknych wniosków twórczych jest zbrodnią na narodowości polskiej!!!! Zbrodnie na narodowości polskiej nie mogą być przedawnione. Mam wskazać winnych. Kogo? Życia mi nie wystarczy na finał. Sprawa jest prosta. Ja jestem autorem tego odkrycia i koniec. Ale kto ten fakt potwierdzi, skoro fizycy, to zdrajcy narodowości polskiej ? Google: lwgula
Może by nawet ktoś chciał cię bronić ale jesteś anonimowy.!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 tyś funtów... ciekawe skąd pochodziły takie pieniądze i czy był opłacony od nich należy podatek...
moze z uczciwej pracy w UK glabie, bo w PL to sie garba dorobisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 tyś funtów... ciekawe skąd pochodziły takie pieniądze i czy był opłacony od nich należy podatek...
  małpiszonie,, nie patrzysz, że ktoś im zajebał i uderzył kobietę, gdzie mógł pozbawić życia tylko czy był odprowadzony podatek, który i tak zostałby  poznaczony na próżniaków uwielbiających seks  tj. 500+, a jak nie dla nich to i tak ktoś by zajebał ten podatek, bo w naszym kraju żyje ten co umie kombinować, kraść itp. tylko nie uczciwie pracujący, dla tych osób nie ma pieniędzy, szydłowa karze im zapieprzać do 67 lat , bo biedakom brakuje pieniędzy na przewrócenie emerytury w wieku 60/65 lat i obniżenie kwoty wolnej od podatku, gdzie te pieniądze są za pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem anonimowy. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by nawet ktoś chciał cię bronić ale jesteś anonimowy.!.
Rzeczywiście zdjąłem adres i-mal. lwgula@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich przestępstw będzie coraz więcej. W bankach gminnych powinni oferować skarbce do wynajęcia, ubezpieczenie odpowiednie. Około 150 tysięcy złotych trzymać w domu to przesada, chyba żadnych zabezpieczeń (?!), ,,ciekawscy w sposób szczgólny" potrafią wyczuć gotówkę, i dla zdobycia takiej kasy niejeden-niejedna zapomni o jakichkolwiek następstwach. Do tego tuż przy wschodniej granicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorze , a nie można tak po prostu napisać BANDZIORY napadli na dom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich przestępstw będzie coraz więcej. W bankach gminnych powinni oferować skarbce do wynajęcia, ubezpieczenie odpowiednie. Około 150 tysięcy złotych trzymać w domu to przesada, chyba żadnych zabezpieczeń (?!), ,,ciekawscy w sposób szczgólny" potrafią wyczuć gotówkę, i dla zdobycia takiej kasy niejeden-niejedna zapomni o jakichkolwiek następstwach. Do tego tuż przy wschodniej granicy.
  przecież to banki są  prywatne, gdzie i tam pieniądze nie są bezpieczne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...