Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wszyscy zrzucamy się na \"trzynastki\" dla budżetówki

Utworzony przez ten chłopczyk ma kaca, 22 stycznia 2010 r. o 06:32 Powrót do artykułu
mąż nauczycielki napisał:
chyba przesadzacie i to bardzo Nauczyciel ze stażem 10–20 lat – 2500–3500. moja żona nie dostała jeszcze więcej niż 800 zł. A pracuje już 18 lat i jest nauczycielem dyplomowanym to jak przypuszczam dane z Warszawy
ale z ciebie niecny kłamca - wszyscy wiemy jak z wami jest !!! masz ludzi za głupich a sam na głupka wyszedłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='la' date='22.01.2010, 13:36:26' post='221986'] Te stawki to mniemam płaca brutto. Wrzucasz wszystkich do jednego worka. dodatek funkcyjny pobiera dyrektor szkoły, za wychowawstwo - tylko wychowawcy. Z dodatkiem motywacyjnym różnie bywa - wiem że w Warszawie są to spore sumy, ale np. w naszej szkole jest to ok. 40 -50 zł. Ja jestem nauczycielem dyplomowanym, mam 21 lat pracy, specjalizację z historii, pedagogiki specjalnej zarabiam 2293 zł.netto [/quote czyli zarabiasz 50 zł za 45 minut pracy - niezłą masz stawkę - nie stękaj tylko bierz sie do porządnej roboty i pomyśl o ludziach co zarabiają 5 zł na godzinę - prawdziwą godzinę a nie "nauczycielska godzinę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli mówimy o zarobkach nauczycieli to nie zapominajmy, że KAŻDY nauczyciel bez względu na stopień awansu zawodowego otrzymuje obowiązkowo poza pensją na wakcje świadczenie urlopowe w kwocie ponad 1.000 zł. Oprócz tego w zależności od dochodu w rodzinie dostaje również dofinansowanie do wypoczynku organizowanego we własnym zakresie, tzw. "wczasy pod gruszą", jest to przeważnie kilkaset złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do pracy w szkole, będziesz miał super: wakacje, świadczenie urlopowe (z funduszu socjalnego) etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do pracy w szkole... Można się dorobić. Po co zazdrościć komuś kasy i wakacji, świadczenia urlopowego (z funduszu socjalnego) i dodatków... Trzeba spróbować i korzystać z przywilejów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eM napisał:
Co droga ~Padlinko~ ma Dziennik Wschodni do Agory? A to że ktoś pobiera 13 od lat nie znaczy że są one uczciwe wobec społeczeństwa. Każdy ma dziury w domowym budżecie. Oczywiście chciałbym aby każdy pracownik- urzędnik czy nie, był dobrze opłacany, ale to wygląda tak: urzędnicy dysponują pieniędzmi z podatków i część z nich przeznaczają na swoje premie i to jest nieuczciwe, tak jakby np gość który w pracy zbiera pieniądze na prezent dla kolegi, zabrał połowę dla siebie jako zapłatę za zbieranie.
Żyjesz w tym Lublinie ileś tam lat i nawet nie wiesz co się dookoła Ciebie dzieje. A dzieje się niemało. I tak "Dziennik Wschodni" wykupiła AGORA. Także inne niegłujpie radio bardzo popularne w Lublinie t.zw. "Radio przebojów" zostało wykupione przez AGORĘ. Czekamy jeszcze na to, że AGORA wykupi TVP Lublin. A jak takie "ORŁY" jak Rycho, Miro, Zbycho i Grzecho kręcą lody na cmentarzach i stacjach paliw to dobre ( mają do tego warunki ) a 13 należy się tylko tym co spełniają kryteria i jak firma posiada na ten cel środki. I o to walcz, żeby ten przepis " posiada na ten cel środki" wprowadzony 10 lat temu raz na zawsze zniknął z pragmatyki pracy. Wtedy 13 będzie wypłacana wszystkim. Nawet tym w prywatnych firmach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Padlinka' date='22.01.2010, 22:44:29' post='222269'] Żyjesz w tym Lublinie ileś tam lat i nawet nie wiesz co się dookoła Ciebie dzieje. A dzieje się niemało. I tak "Dziennik Wschodni" wykupiła AGORA. Także inne niegłujpie radio bardzo popularne w Lublinie t.zw. "Radio przebojów" zostało wykupione przez AGORĘ. Czekamy jeszcze na to, że AGORA wykupi TVP Lublin. A jak takie "ORŁY" jak Rycho, Miro, Zbycho i Grzecho kręcą lody na cmentarzach i stacjach paliw to dobre ( mają do tego warunki ) a 13 należy się tylko tym co spełniają kryteria i jak firma posiada na ten cel środki. I o to walcz, żeby ten przepis " posiada na ten cel środki" wprowadzony 10 lat temu raz na zawsze zniknął z pragmatyki pracy. Wtedy 13 będzie wypłacana wszystkim. Nawet tym w prywatnych firmach. Ty nie jesteś padlinka Ty jesteś PADLINA i to dość tępa ale przemądrzała. Jakie "kryteria" jaka 'pragmatyka"? Czy ty sie czegoś nie nawdychałaś?- na zdrową mi nie wyglądasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooooj napisał:
Jeżeli mówimy o zarobkach nauczycieli to nie zapominajmy, że KAŻDY nauczyciel bez względu na stopień awansu zawodowego otrzymuje obowiązkowo poza pensją na wakcje świadczenie urlopowe w kwocie ponad 1.000 zł. Oprócz tego w zależności od dochodu w rodzinie dostaje również dofinansowanie do wypoczynku organizowanego we własnym zakresie, tzw. "wczasy pod gruszą", jest to przeważnie kilkaset złotych.
Dziękuję za zaproszenie, ja pracuję w szkole i życzę każdemu żeby miał takie stałe i gwarantowane zarobki jak nauczyciele bez względu na ilość i jakość świadczonej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh napisał:
Dziękuję za zaproszenie, ja pracuję w szkole i życzę każdemu żeby miał takie stałe i gwarantowane zarobki jak nauczyciele bez względu na ilość i jakość świadczonej pracy.
A ja myślę, że w szkole tylko sobie dorabiasz . Twój stały i gwarantowany dochód pochodzi z innego źródła. Zgodzę się z Tobą co do jakości świadczonej pracy -z tym bywa różnie (tak jak w każdym innym zawodzie). Jeśli chodzi o ilość to już nie masz racji, bo czyż pracując w niepełnym wymiarze czasu pracy zarobisz tyle co na całym etacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro tj. w niedzielę 24 stycznia 2010 roku TVP3 info o godz.20.50 w cyklicznym programie Młodzież Kontra czyli.......Pod ostrzałem przekaże na żywo spotkanie młodzieżówek partyjnych z Panem Ryszardem Czarneckim, europosłem PiS temat dyskusji: Wojna o Projekty Konstytucji Gościowi można pocztą elektroniczną przesłać pytania na adres: mk@mlodziezkontra.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...