Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

www.polacypobudka.pl

Utworzony przez Marek Kopala, 6 maja 2010 r. o 19:14
Witam ze stron ######www.polacypobudka.pl i http:///www.narud.pl. Zyjemy wpieknym Kraju, ale rzadzonym przez chciwych wladzy i pazernych na pieniadze ludzi. Ludzi dla ktorych liczy sie tylko pieniadz we wlasnej kieszeni. Dla tych ludzi niewazne jest gospodarcze dobro Kraju i Narodu. Wiec gdzie ich patriotyzm? Myslalem ze od 2008 roku kiedy ruszyla strona www.narud.pl zacznie sie odnowa Kraju. Tonacy brzytwy sie chwyta, a redakcje, redaktorzy i dziennikarze nie chwytaja sie ksiazeczki. Dalej tutaj rzadzi pieniadz, chciwosc i pazernosc na pieniadze, nie na zycie w lepiej gospodarzonym Kraju. Myslalem ze Kraj i Narod jest dla redakcji i dzialow reklamy wazniejszy niz pieniadze. Moze poruszajac z ksiazeczki tematy zwiekszyli by naklad. Po co? niech frajer placi.Kandydujacy na fotel Prezydenta, finansuja swoje kampanie z Naszych podatkow. Czyzby chcieli dorywajac sie do wladzy odbic i nadrobic pieniadze wlasne i partii, wydane na kampanie wyborcza. Kandyduja ludzie ktorzy zaliczyli juz po kilka kadencji parlamentarnych i nic dobrego dla Kraju i Narodu polskiego nie zrobili. Bieda nam juz tylki sciska, bo tak Nas juz rzad wyzyskal. Zamiast laczyc podskakuja, biznes glodu Nam szykuja. Taki rzad zesmy wybrali tepych kolkow a nie drwali. Teraz placzesz stary chlopie, bo taki rzad sobie wybrales. Kijem w podziece za to dostales. Jwsli teraz w wyborach ostatniej szansy, dobrze nie wybierzemy, dalej w kiepsko rzadzonym Kraju zyc bedziemy. Uwaznie czytajac glowna strone tej ksiazeczki, bedziesz wiedzial jak mozesz glosowac. Na bazie tej ksiazeczki mozesz mnie rozliczyc z mojej pracy i dbalosci o Kraj i Narod. Sprobuj rozliczyc rzadowcow z ich pracy i dbalosci /oprocz stolka/ o Ciebie i Twoj Kraj. Z powazaniem i nadzieja na uaktywnienie w naprawe Kraju calego polskiego spoleczenstwa Marek Kopala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek Kopala napisał:
Witam ze stron ######www.polacypobudka.pl i http:///www.narud.pl. Zyjemy wpieknym Kraju, ale rzadzonym przez chciwych wladzy i pazernych na pieniadze ludzi. Ludzi dla ktorych liczy sie tylko pieniadz we wlasnej kieszeni. Dla tych ludzi niewazne jest gospodarcze dobro Kraju i Narodu. Wiec gdzie ich patriotyzm? Myslalem ze od 2008 roku kiedy ruszyla strona www.narud.pl zacznie sie odnowa Kraju. Tonacy brzytwy sie chwyta, a redakcje, redaktorzy i dziennikarze nie chwytaja sie ksiazeczki. Dalej tutaj rzadzi pieniadz, chciwosc i pazernosc na pieniadze, nie na zycie w lepiej gospodarzonym Kraju. Myslalem ze Kraj i Narod jest dla redakcji i dzialow reklamy wazniejszy niz pieniadze. Moze poruszajac z ksiazeczki tematy zwiekszyli by naklad. Po co? niech frajer placi.Kandydujacy na fotel Prezydenta, finansuja swoje kampanie z Naszych podatkow. Czyzby chcieli dorywajac sie do wladzy odbic i nadrobic pieniadze wlasne i partii, wydane na kampanie wyborcza. Kandyduja ludzie ktorzy zaliczyli juz po kilka kadencji parlamentarnych i nic dobrego dla Kraju i Narodu polskiego nie zrobili. Bieda nam juz tylki sciska, bo tak Nas juz rzad wyzyskal. Zamiast laczyc podskakuja, biznes glodu Nam szykuja. Taki rzad zesmy wybrali tepych kolkow a nie drwali. Teraz placzesz stary chlopie, bo taki rzad sobie wybrales. Kijem w podziece za to dostales. Jwsli teraz w wyborach ostatniej szansy, dobrze nie wybierzemy, dalej w kiepsko rzadzonym Kraju zyc bedziemy. Uwaznie czytajac glowna strone tej ksiazeczki, bedziesz wiedzial jak mozesz glosowac. Na bazie tej ksiazeczki mozesz mnie rozliczyc z mojej pracy i dbalosci o Kraj i Narod. Sprobuj rozliczyc rzadowcow z ich pracy i dbalosci /oprocz stolka/ o Ciebie i Twoj Kraj. Z powazaniem i nadzieja na uaktywnienie w naprawe Kraju calego polskiego spoleczenstwa Marek Kopala
Panie Marku Kopała z Londynu. Wskoczyłam na stronę narud.pl(naród powinno być), nie miałam czasu się wgłębiać w te 67 pańskich stron, bo mam wyjazd służbowy, wierzę, że ojczyzna-Polska jest głęboko w pana sercu. Mam nadzieję, że po ostatnich tragicznych wydarzeniach, gdzie zafundowano prezydentowi Kaczyńskiemu , prezydentowi Kaczorowskiemu -wielkiemu patriocie i kochającemu ojczyznę człowiekowi , oraz całej elicie rządowej straszną śmierć w katastrofie pod Smoleńskiem naród ten się obudził wreszcie! Ja wierzę, że to jest jeszcze naród polski, z Piastowego rodu, gdzie dla każdego, rdzennego,urodzonego tu- na tej ziemi człowieka najważniejszy był i jest BÓG, HONOR I OJCZYZNA!!!! Że to jest naród, który pamięta, jak jego przodkowie przelewali swoją krew, aby obecne pokolenia miały szczęśliwe życie. Że zamordowani w Rosji,w Katyniu oficerowie zabici strzałem w głowę doczekają ujawnienia prawdy o tym strasznym miejscu. Tymczasem co się stało? Media ( w 99% obce), Palikot, pseudogwiazdy bez żadnych wartości moralnych robiły swoje. Wklepywały w zwoje mózgowe ludzi, dla których tylko takie wartości reprezentowane przez wyżej wymienionych się liczą nienawiść do prezydenta i do jego otoczenia. Drwiły, wyśmiewały. Politycy z otoczenia premiera też z zajadłą wściekłością ( pewien poseł aż parskał śliną) podgrzewali nienawistną atmosferę. Rzucano teksty: jaki wyjazd taki zamach (po wizycie prezydenta w Gruzji), (co to za snajper, który nie trafia do celu). Ja nie mogę już patrzeć na te sepleniące gęby, które mnie jako obywatelkę tego państwa ignorują, wciskają przysłowiowy kit!! Wreszcie snajper TRAFIŁ DO CELU!!! Taak, to była ta słynna mgła, która wyskoczyła na lotnisko w Smoleńsku i zderzyła się z Tupolewem! Pan Komorowski rychło wczuł się w rolę prezydenta i to jak! Przedwczoraj powiedział, że traktuje przygotowania do kampanii prezydenckiej jako OBEREK WYBORCZY! To rządzenie krajem jest dla niego jak Taniec z gwiazdami?! Polacy nie potrzebują zabawy i igrzysk. Ale jeżeli nie wezmą udziału w najbliższych wyborach, to dalej będzie to kraj manipulowany przez kolesiów, którzy o Polsce mówią, że to dziki kraj! To mówią ci, których stać na wille na Florydzie, bohaterowie afery hazardowej... A mnie zastanawia jedno... Dlaczego ta mgła była tak nierozważna i wybiegła wprost przed nadlatujący samolot?.. Panie Marku! Dużo optymizmu, może nie jest jeszcze tak źle. Jeden z kandydatów zebrał milion siedemset tysięcy podpisów, drugi tylko siedemset tysięcy. mam nadzieję, że Polacy wreszcie przejrzeli na oczy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek Kopala napisał:
Witam ze stron ######www.polacypobudka.pl i http:///www.narud.pl. Zyjemy wpieknym Kraju, ale rzadzonym przez chciwych wladzy i pazernych na pieniadze ludzi. Ludzi dla ktorych liczy sie tylko pieniadz we wlasnej kieszeni. Dla tych ludzi niewazne jest gospodarcze dobro Kraju i Narodu. Wiec gdzie ich patriotyzm? Myslalem ze od 2008 roku kiedy ruszyla strona www.narud.pl zacznie sie odnowa Kraju. Tonacy brzytwy sie chwyta, a redakcje, redaktorzy i dziennikarze nie chwytaja sie ksiazeczki. Dalej tutaj rzadzi pieniadz, chciwosc i pazernosc na pieniadze, nie na zycie w lepiej gospodarzonym Kraju. Myslalem ze Kraj i Narod jest dla redakcji i dzialow reklamy wazniejszy niz pieniadze. Moze poruszajac z ksiazeczki tematy zwiekszyli by naklad. Po co? niech frajer placi.Kandydujacy na fotel Prezydenta, finansuja swoje kampanie z Naszych podatkow. Czyzby chcieli dorywajac sie do wladzy odbic i nadrobic pieniadze wlasne i partii, wydane na kampanie wyborcza. Kandyduja ludzie ktorzy zaliczyli juz po kilka kadencji parlamentarnych i nic dobrego dla Kraju i Narodu polskiego nie zrobili. Bieda nam juz tylki sciska, bo tak Nas juz rzad wyzyskal. Zamiast laczyc podskakuja, biznes glodu Nam szykuja. Taki rzad zesmy wybrali tepych kolkow a nie drwali. Teraz placzesz stary chlopie, bo taki rzad sobie wybrales. Kijem w podziece za to dostales. Jwsli teraz w wyborach ostatniej szansy, dobrze nie wybierzemy, dalej w kiepsko rzadzonym Kraju zyc bedziemy. Uwaznie czytajac glowna strone tej ksiazeczki, bedziesz wiedzial jak mozesz glosowac. Na bazie tej ksiazeczki mozesz mnie rozliczyc z mojej pracy i dbalosci o Kraj i Narod. Sprobuj rozliczyc rzadowcow z ich pracy i dbalosci /oprocz stolka/ o Ciebie i Twoj Kraj. Z powazaniem i nadzieja na uaktywnienie w naprawe Kraju calego polskiego spoleczenstwa Marek Kopala
A ja myślę, że g... tych zjadaczy chleba obchodzi los Polski. Zobacz pan-same wpisy o jakichś pierdołach, akrobacjach na lotnisku, handełesie. To jest obraz tego społeczeństwa. Oni już nie myślą, to są roboty, które lubią się nażreć, wypić, pooglądać Taniec z gwiazdami, obejrzeć "dobry" film ze scenami od pasa w dół, organizować impry. Oni mają mózgi zawirusowane! Z tego społeczeństwa już nic nie będzie. Jaki patriotyzm, jakie wartości - szkoda gadać. To wyprane z wszystkich wartości typy. Oni lubią być prowadzeni za pysk, batogiem wyświastani. Co ich obchodzi, że ktoś tam leciał samolotem uczcić pamięć patriotów. Nawet gdyby poleciało 195 osób, to im wisi. Siedź pan w tym Londynie, ten kraj to już bagno, którym rządzą nadęte ropuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja myślę, że g... tych zjadaczy chleba obchodzi los Polski. Zobacz pan-same wpisy o jakichś pierdołach, akrobacjach na lotnisku, handełesie. To jest obraz tego społeczeństwa. Oni już nie myślą, to są roboty, które lubią się nażreć, wypić, pooglądać Taniec z gwiazdami, obejrzeć "dobry" film ze scenami od pasa w dół, organizować impry. Oni mają mózgi zawirusowane! Z tego społeczeństwa już nic nie będzie. Jaki patriotyzm, jakie wartości - szkoda gadać. To wyprane z wszystkich wartości typy. Oni lubią być prowadzeni za pysk, batogiem wyświastani. Co ich obchodzi, że ktoś tam leciał samolotem uczcić pamięć patriotów. Nawet gdyby poleciało 195 osób, to im wisi. Siedź pan w tym Londynie, ten kraj to już bagno, którym rządzą nadęte ropuchy.
Dziekuje za optymistyczne dla mnie komentarze, a pesymistyczne dla Kraju realia. Moje dzieci wraz ze mna sa w Londynie i chca wrocic do swojej Ojczyzny. Stad chec i smialosc do naprawy Kraju. Jest to nie tylko troska o przyszlosc moich dzieci i wnukow w tym pieknym Kraju. Jest to troska o przyszlosc dzieci wszystkich polskich obywateli. Jedynie ta troska bez wzgledu na podle komentarze daje mi sily do istnienia na stronach forum. Beznadzieja reskcji polskiego spoleczenstwa zabiera mi czas na komentowanie i publikowanie nowych problemow Krajowych. Jednak jesli teraz dobrze nie wybierzemy, dalej bedziemy zyli w kiepsko gospodarzonym Kraju. Z powazaniem Marek Kopala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny panie Marku. Ja myślę tak, że jeśli wyborcy zagłosują na obecny rząd, to będzie to ewidentny dowód, że w tym kraju prawdziwi Polacy, w których żyłach płynie polska krew są niestety w mniejszości, że te tereny zamieszkują ludzie, którym obojętne jest, czy Polska będzie istnieć, czy nie. Bo jak można głosować na kogoś, kto nie dba o dobro wypracowane rękami narodu, naszych ojców, dziadków. Jak Pan się zapewne orientuje trwa w Polsce wyprzedaż majątku narodowego, pod młotek idą kolejne zakłady, fabryki. Wszystkie cechy narodowe jak patriotyzm, katolicyzm, które w sercach i na sztandarach nosili nasi przodkowie są wyśmiewane, pogardzane. Ludzie są ogłupiani medialnie, nie myślą już własnym rozumem, wolą igrzyska. Jeśli naród się nie ocknie, będzie po wszystkim. Czwarty rozbiór Polski już niedaleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już idzie energetyka pod młotek, stocznia sprzedana, w Puławach już idzie sprzedaż, inne dobra narodowe też, a Tusk z Komorowskim latają w gumiakach i rozchłestanych koszulach po terenach nawiedzonych powodzią i robią sobie reklamę medialną przed wyborami. A jak przejęli rządy, to uwalili projekty śp. Gęsickiej, w których były konkretne propozycje dla zapobiegania kolejnym powodziom w kraju. A teraz oni jak w tym kiepskim żarcie pytają zrozpaczonych ludzi, którzy stracili cały dobytek -: "jak się wam powodzi?"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, Polacy powinni się wreszcie obudzić i pogonić tych nierobów z PO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę głosować na Komorowskiego - czy w świetle tych wpisów jestem antychrystem i anty polakiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o napisał:
Będę głosować na Komorowskiego - czy w świetle tych wpisów jestem antychrystem i anty polakiem?
Jesteś antypolakiem, bo zagłosujesz nad rozszabrowaniem reszty tego, co zostało jeszcze w tym kraju. Twój światopogląd mnie nie interesuje. Głosując na Komora i jego formację dołożysz łapę do wyprzedaży majątku narodowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...