Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyborcza bitwa o Zamość: Marcin Zamoyski kontra Andrzej Wnuk

Utworzony przez Młoda Zamościanka, 27 listopada 2014 r. o 23:13 Powrót do artykułu
Panie Prezydencie proszę dokończyć dzieło! WIERNY TRADYCJI, ODPOWIEDZIALNY ZA PRZYSZŁOŚĆ! Tak Pana postrzegam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczyć dzieło to bardziej pasuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamosc to dla pana Zamoyskiego to Staroeka.No i mamy miasto urzednikow z siecia supermarketow.Mlodzi wieja.Pan prezydent sam stwierdza, ze nic nie zmieni, nawet nie obiecuje zmian.DOSC TEGO !!!!!Nazwisko nazwiskiem i pan chyba zdaje sobie sprawe,ze w owczesnych czasach miast do niedawna wojewodzkie, stacza sie po rowni pochylej do sily miasta 4-5 tysiecznego.A gdzie sila miasta?W przemysle Misiu, bo tam jest zatrudnienie i bardziej godziwa zaplata za prace niz stworzyl pan w Biedronkach czy innych supermarketach.Czas na zasluzony odpoczynek po 12 latach.Malo koryta?Nie pisze tu z jakiejs nienawisci, bo zamoscianie wiedza gdzie szukac innego miejsca zamieszkania.Mam na mysli zamoscian w wieku produkcyjnym.U pana produkcja to urzedy i sklepy.Zastanawiajace co mozna tam produkowac w wieku produkcyjnym.Odpowiedz pozostawiam czytelnikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANDRZEJ WNUK - to Prezydent Zamościa z wizją dla tego miasta ,z wizją przyjazną dla mieszkańców Zamościa.Dobry wybór to postawienie w niedzielę na ANDRZEJA WNUKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młoda Zamościanko, daj szansę zaistnieć naprawdę młodym. 50-ka to juz nie pierwsza młodość. Obecny prezydent nie jest otwarty na ludzi młodych, dlatego wyjeżdżają z Zamościa. Wybierzmy Andrzeja Wnuka, on na pewno nie zniszczy dokonań ostatnich lat, ale je mocno rozwinie i otworzy Zamość na młodsze pokolenia. Sam jest młody, pomysłów możliwych do realizacji ma wiele, scalił wiele różniących się środowisk. Zagłosowali na niego seniorzy, ludzie w średnim wieku i młodzież. Czyli można.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin zrób dla naszego regionu cokolwiek, chociaż przerzuć się z Czystej Wyborowej na Pils ze Zwierzyńca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnuk widzę szaleje w necie... Dokończy dzieło zaściankowienia Zamościa. Dobrze, że wyjechałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie Pan co Panie Wnuk? Gdyby nie wszedł Pan w kontakty z PiSem, miałby Pan większe szanse i może sam bym na Pana zagłosował. Ale jak widzę co wyprawia prezes Kaczyński i jego koledzy to nóż mi się w kieszeni otwiera... Tak Tak Panie Wnuk ! Są jeszcze logicznie myślący nie skażeni praniem mózgu, które serwuje prezes PiS obywatele... Czytałem Pańską ulotkę Panie Wnuk... I śmiech mnie pusty ogarnął. Czcze obietnice bez pokrycia i perspektyw finansowych na ich zrealizowanie. Takie "gruszki na wierzbie" ... mam nadzieje że mieszkańcy Zamościa nie dadzą się nabrać. I cóż jestem zmuszony oddać swój głos na Pana Zamoyskiego... Nie dlatego że go lubię... czy coś w tym stylu. Ale dlatego żeby uchronić Zamość przed Panem Panie Wnuk i kolegami z PiSu. Jak mam już wybierać zło ! To wolę wybrać to mniejsze. Pan Zamoyski przynajmniej przywrócił miastu jego blask... I myli się Pan twierdząc że to dla turystów - to tylko na jeden raz w życiu, bo mam wielu znajomych którzy urzeczeni jego pięknem często Tu wracają. No ale jak się pracuje w Lublinie to skąd Pan to może wiedzieć ? Pozdrawiam i życzę powodzenia w pracy zawodowej, niech sobie Pan będzie tym prezesem grupy wydawniczej bo tam się Pan sprawdza. Jako Przezydenta Miasta Zamościa jakoś Pana nie widzę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANDRZEJ WNUK - to Prezydent Zamościa z wizją dla tego miasta ,z wizją przyjazną dla mieszkańców Zamościa.Dobry wybór to postawienie w niedzielę na ANDRZEJA WNUKA.
Pan Andrzej Wnuk nie jest i nigdy nie był prezydentem i mam nadzieje że nim nie zostanie. Więć skąd takie tytułowanie tego Pana... ? Chyba że jak twierdzi prezes Jarek Wybory zostały sfałszowane i już przed drugą turą wiadomo że wygrał Pan Wnuk :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Andrzej Wnuk nie jest i nigdy nie był prezydentem i mam nadzieje że nim nie zostanie. Więć skąd takie tytułowanie tego Pana... ? Chyba że jak twierdzi prezes Jarek Wybory zostały sfałszowane i już przed drugą turą wiadomo że wygrał Pan Wnuk :)
Tylko idiota glosuje na sitwe.Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko idiota glosuje na sitwe.Tyle w temacie.
No widzisz teraz co media mętnego nurtu POtrafią zrobić w głowach rodaków,istną pustkę i całkowite spustoszenie,stara soviecka szkoła naszych rodowitych POskomuchów, jakie to czerwone bydło ma wpływ na przeciętniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Andrzej Wnuk nie jest i nigdy nie był prezydentem i mam nadzieje że nim nie zostanie. Więć skąd takie tytułowanie tego Pana... ? Chyba że jak twierdzi prezes Jarek Wybory zostały sfałszowane i już przed drugą turą wiadomo że wygrał Pan Wnuk :)
Czy już wiadomo, że druga tura wyborów nie została sfałszowana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jakim cudem świadek jechowy został przedstawicielem partii PIS, to jakiś absurd... wielu, którzy na niego głosowali będą zawiedzeni, że nic o tym nie wiedzieli  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym samym, elektorat PiS, nie tylko w Zamościu, dał wspaniały dowód tolerancji. Przecież takie prywatne sprawy jak wyznanie, czy orientacja seksualna, nie mogą decydować, czy ktoś nadaje się na prezydenta, czy też nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się. Ma to ogromne znaczenie, zwłaszcza dla tych którzy są katolikami i sumienie im nie pozwala na głosowanie czy też popieranie ludzi, którzy ukrywają swoje prawdziwe ja w sprawach takich jak wiara czy orientacja seksualna. I nie mówmy tu o tolerancji ostatnimi czasy słowo to zostało nadmiernie wypaczone przez środowiska homoseksualistów itp. Próbuje się narzucić ludziom coś co nie jest normalne i nigdy nie będzie, jako coś normalnego. Mało tego zaczyna się to samo robić z dziećmi, to jest zbrodnia przeciw ludzkości. Rozumiem jeśli ktoś wybiera taką a nie inną drogę w swoim życiu proszę bardzo, ale nie narzucajmy tego innym, zwłaszcza w taki sposób jak się to ostatnio dzieje. My zwykli ludzie żyjący normalnie jesteśmy szykanowani, szantażowani fałszywą wypaczoną tolerancją, jesteśmy zmuszani do uznania czegoś co nie jest normalne i dobre. Tak nie może być. I dopuki żyją ludzie, którzy mają trochę oleju w głowie nie pozwolą na to by ta propaganda się rozszerzała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się. Ma to ogromne znaczenie, zwłaszcza dla tych którzy są katolikami i sumienie im nie pozwala na głosowanie czy też popieranie ludzi, którzy ukrywają swoje prawdziwe ja w sprawach takich jak wiara czy orientacja seksualna. I nie mówmy tu o tolerancji ostatnimi czasy słowo to zostało nadmiernie wypaczone przez środowiska homoseksualistów itp. Próbuje się narzucić ludziom coś co nie jest normalne i nigdy nie będzie, jako coś normalnego. Mało tego zaczyna się to samo robić z dziećmi, to jest zbrodnia przeciw ludzkości. Rozumiem jeśli ktoś wybiera taką a nie inną drogę w swoim życiu proszę bardzo, ale nie narzucajmy tego innym, zwłaszcza w taki sposób jak się to ostatnio dzieje. My zwykli ludzie żyjący normalnie jesteśmy szykanowani, szantażowani fałszywą wypaczoną tolerancją, jesteśmy zmuszani do uznania czegoś co nie jest normalne i dobre. Tak nie może być. I dopuki żyją ludzie, którzy mają trochę oleju w głowie nie pozwolą na to by ta propaganda się rozszerzała.
DOPÓKI  jednak .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie proszę dokończyć dzieło! WIERNY TRADYCJI, ODPOWIEDZIALNY ZA PRZYSZŁOŚĆ! Tak Pana postrzegam. 
 
Panie Prezydencie proszę dokończyć dzieło! WIERNY TRADYCJI, ODPOWIEDZIALNY ZA PRZYSZŁOŚĆ! Tak Pana postrzegam. 
NO TAK, PO PRZECIEŻ RZECZ  TYM BY WYBIERAĆ ZGODNIE Z TRADYCJĄ. Jeśli powiedział, że nic nie zmieni w stosunku do "ewakuujących" się młodych ludzi, będzie tylko kontynuował swoje plany, i robił dwie imprezy w roku, to na pewno miasto się rozwinie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANDRZEJ WNUK - to Prezydent Zamościa z wizją dla tego miasta ,z wizją przyjazną dla mieszkańców Zamościa.Dobry wybór to postawienie w niedzielę na ANDRZEJA WNUKA.
Człowieku ten Twój idealny kandydat już obsadza stołki swoimi specjalistami od siedmiu boleści. Ale musi w końcu zapłacić pisiorom za udzielone poparcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się. Ma to ogromne znaczenie, zwłaszcza dla tych którzy są katolikami i sumienie im nie pozwala na głosowanie czy też popieranie ludzi, którzy ukrywają swoje prawdziwe ja w sprawach takich jak wiara czy orientacja seksualna. I nie mówmy tu o tolerancji ostatnimi czasy słowo to zostało nadmiernie wypaczone przez środowiska homoseksualistów itp. Próbuje się narzucić ludziom coś co nie jest normalne i nigdy nie będzie, jako coś normalnego. Mało tego zaczyna się to samo robić z dziećmi, to jest zbrodnia przeciw ludzkości. Rozumiem jeśli ktoś wybiera taką a nie inną drogę w swoim życiu proszę bardzo, ale nie narzucajmy tego innym, zwłaszcza w taki sposób jak się to ostatnio dzieje. My zwykli ludzie żyjący normalnie jesteśmy szykanowani, szantażowani fałszywą wypaczoną tolerancją, jesteśmy zmuszani do uznania czegoś co nie jest normalne i dobre. Tak nie może być. I dopuki żyją ludzie, którzy mają trochę oleju w głowie nie pozwolą na to by ta propaganda się rozszerzała.
Tylko gdyby Ci katolicy wiedzieli wcześniej o tym, że ich cudowny kandydat np zdradzał żonę, to by zapewne przy urnie inne decyzje podejmowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku ten Twój idealny kandydat już obsadza stołki swoimi specjalistami od siedmiu boleści. Ale musi w końcu zapłacić pisiorom za udzielone poparcie
 
Tylko gdyby Ci katolicy wiedzieli wcześniej o tym, że ich cudowny kandydat np zdradzał żonę, to by zapewne przy urnie inne decyzje podejmowali
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...