Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wycięli drzewo, muszą zapłacić 20 tys. zł kary

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 października 2016 r. o 19:47 Powrót do artykułu
i bardzo dobrze. a teraz proponuje zajac sie ***em, ktory otrul wielkie drzewo na posesji przy zamojskiej, po drugiej stonie biedronki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczęście generacja konfidentów wymiera,trzeba tylko troszeczkę jeszcze poczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko jest chore, wsadzam drzewo na działce ono się rozrasta wartość domu maleje a ja nie mogę go wyciąć . Choreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekajcie, bo ja czegoś nie rozumiem. Skoro wystąpili o pozwolenie i je uzyskali to z jakiego krzaka dostali karę? Nie mogli. No chyba, ze czegoś nie napisano w art?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czekajcie, bo ja czegoś nie rozumiem. Skoro wystąpili o pozwolenie i je uzyskali to z jakiego krzaka dostali karę? Nie mogli. No chyba, ze czegoś nie napisano w art?
Wystąpili, ale drzewo wycieli zanim zgodę otrzymali. Z drugiej strony jeśli drzewo kwalifikowało się do wycinki to nie wiem dlaczego jakąkolwiek karę otrzymali. Złodziejskie prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ostatnio wycięłam wszystkie małe drzewka jakie rosną na mojej działce, i co spotkam to wycinam, rąbię na *** mi one, żeby później ktoś z rodziny miał problem z ich wycięciem, żeby mieszkał pod mostem bo na jego działce rośnie drzewo/wa. ŻĄdnych drzewwwww na dziaŁce, precz z nimiii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd takie ekstremalne kary? Eko terroryzm obywateli wcale nie poprawi stanu środowiska. Ktoś kto zapłaci taką karę za punkt honoru przyjmie sobie niszczenie wszystkiego co zielone, bo to źródło jego nieszczęść i bankructwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Skąd takie ekstremalne kary? Eko terroryzm obywateli wcale nie poprawi stanu środowiska. Ktoś kto zapłaci taką karę za punkt honoru przyjmie sobie niszczenie wszystkiego co zielone, bo to źródło jego nieszczęść i bankructwa.
no jak to skąd, nasz cholerny rząd to wprowadził w zycie, ono owszem zajmują sie głupotami, jak nie  drzewami to aborcją itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja pryskam co 2-3 lata randapem całą działkę, żadnego drzewa, na cholerę mi, żeby później wnuczeta klękali przed jaśnie panem/panią w gminie z prośbą o ich wycięcie bo może zechcą sobie dom postawić. ŻĄDNYCH DRZEWWWW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna to nas rozpieszczała, można było sadzić, ścinać kiedy komu odpowiadało, praca była, nawet pijaki, obiboki dostawali nakaz pracy, mieszkanie w blokowisku. Kościół trzymany był w ryzach a nie jak teraz czuje się jak święta ....., narzucają nam swoje poglądy np. aborcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię amerykańskiej kultury , ale jednego im zazdroszczę . starych , dużych i nie podcinanych jak w Polsce drzew . rosną przy ulicach osiedlowych , przy domkach, często metr od ściany i nikomu nie " stwarzają zagrożenia "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS jak widzę to robi porządek, może i za to się wezmą. Nie wszystko na raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
nie lubię amerykańskiej kultury , ale jednego im zazdroszczę . starych , dużych i nie podcinanych jak w Polsce drzew . rosną przy ulicach osiedlowych , przy domkach, często metr od ściany i nikomu nie " stwarzają zagrożenia "
a amerykanie mieszkają pod mostem bo nie wolno drzewa ścinać, jak moja działk to won od niej, mogę robić co zechce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...